אוכל בהוד השרון

ניתן לומר כי אחד הבילויים האהובים על בני אדם הוא יציאה למסעדות. אוכל הוא אחד מתאוות החיים הבסיסיות וכבר מזמן הפך מצורך הישרדות בסיסי שלנו כיצורים חיים, לתחום עסקי מפותח, ליצירה אומנותית ולנדבך חשוב כמעט בכל תרבות בעולם. לא פלא שכשאנחנו רואים עיר שהולכת ומתפתחת, אחד מהתסמינים שיצביעו על התפתחות זו היא פתיחת מסעדות וברים במתחמי בילוי. אם העיר נהנית מהתפתחות במעמד הסוציו אקונומי שלה, הרי שיותר ויותר אנשים ירשו לעצמם לאכול בחוץ והיצע המסעדות יגדל.

אוכל בהוד השרון

אזור השרון כולו במגמת התפתחות כלכלית בשנים האחרונות כשאנחנו רואים יותר ויותר ערים כגון כפר סבא, הוד השרון ורעננה נהנות ממתחמי בילוי שהולכים ונפתחים מדי שנה. בהוד השרון לבדה, שעוד נחשבה מקום "שומם" יחסית לערי השרון בעבר, ניתן לראות בשנים האחרונות מגמה של מסעדות יוקרה וברים, וקניונים גדולים ואקסקלוסיביים. אם בעבר תושבי הוד השרון נאלצו לברור בין הרצליה או תל אביב, הרי שהיום אין עוד צורך להרחיק לכת. בעיר, בה ניתן למצוא עשרות מסעדות, ניתן להבחין במקומות בוטיק אותם לרוב נמצא במקומות בעלי היצע גדול כתל אביב. בסמוך לקניון שרונים המרשים, ניתן למצוא את ה- "Beer Garden" של פאולנר שהפך למוקד עלייה לרגל לא רק לתושבי הוד השרון, אלא למבקרים מכל הארץ.

מהמקצועיים בתחומו

למחפשי מקומות שמגישים אוכל בהוד השרון ה- "Beer Garden" הוא בר שכונתי המספק חוויה קולינרית ייחודית בדומה לנישות הקונספטואליות של תל אביב. בר בירה בסגנון גן בווארי נוסח אוקטוברפסט עם מבחר בירות עצום ותפריט בשרים ונקניקיות מסורתי, הוא דבר שלא מובן מאליו למצוא בארצנו. סטנדרט השירות והמקצועיות שבהגשת החוויה האותנטית במקום, הופכים את הישיבה בו לחוויה קולינרית ואלכוהולית מקצועית ביותר.