אולם קטן לברית

הורים – כן, זה התפקיד שלכם מהיום. אולי כבר הפכתם הורים לפני, אבל הנה האושר שוב מכפיל את עצמו וגדל. התברכתם בבן וממש עוד מעט תתאספו עם כל היקרים לכם לקיים את מצוות הברית. ההתרגשות ודאי בעיצומה, יש הרבה מה לעכל, מה להכין, ובואו נודה באמת – הרבה מה לעשות ומעט זמן לנוח. למה שלא תהפכו את האירוע לחגיגה אמיתית? אולם לברית במרכז, משפחה וחברים, אוכל טעים ושתייה מגוונת – מסיבה גדולה לשמחה גדולה.
רבות המשפחות בישראל שמעדיפות לחגוג אירועים כמו בריתות בצורה מצומצמת יותר מאירועים אחרים כמו חתונות. מלבד הרכב המוזמנים יש גם חשיבות לתקציב, שיכול להוות מגבלה בהפקת האירוע. גם האפשרות לקיים את המצווה באופן מסודר, סטרילי ומרגש היא תנאי לא פחות חשוב בבחירת אולם קטן לברית.

אולם קטן לברית

אנחנו ביר גארדן מזמינים אתכם, ההורים המאושרים, לחגוג את הגעת המתנה החדשה שלכם לעולם, במקום לאירוע שיענה על כל הצרכים שלכם ושל האורחים – מקטן ועד גדול. אנחנו יודעים שההתרגשות באירוע כמו ברית יכולה לתפוס את מלוא תשומת הלב שלכם, אז חשוב לנו שתדעו – דאגה לאנשים היא בדיוק מה שאנחנו יודעים לעשות הכי טוב, ועל כך מבוסס המקום שלנו כבר שנים רבות.
לאירוע שלכם ולכם מגיעה מעטפת תפעולית ורגשית מלאה, ולנו יש את היכולת לספק לכם אותה בעזרתם של חדר אירועים פרטי, שפים מקצועיים שישביעו את הרעב, שתייה קלה ואלכוהולית יוצאת מן הכלל, פתרונות שמע ומדיה מתקדמים, וצוות עובדים מסור וקשוב, שערכי האיכות, המצוינות והאהבה אינם זרים לו.
אז הורים יקרים! קודם כל שיהיה במזל, ואחר כך שיהיה בתיאבון! אנחנו נשמח לספק לכם חוויה שתהיו גאים לספר עליה לעולל כשיהיה קצת יותר גדול. מחכים לכם בהוד השרון או בשרונה תל אביב, עם שפע חנייה, בירה קרה וחיוכים מאוזן לאוזן.