אוקטוברפסט שרונים

היום כולם כבר יודעים כי הוד השרון לא צריכה להתבייש כשהיא אומרת שיש בה את אחד מברי הבירות הטובים והאיכותיים ביותר בישראל. בסמוך לקניון שרונים, שהוא עצמו מהווה את אחד ממרכזי הקניות האטרקטיביים באזור השרון, ניתן למצוא את אחד מגני הבירות המקצועיים ביותר בארץ, הלוא הוא ה- "Beer Garden" של פאולנר. ה "Beer Garden" הוא פאב מגניב בהוד השרון, מעבר לעובדה שהוא בר בירה שמציע אווירה מטריפה בכל אחר הצוהריים ולילה מחדש, המקום גם דוגל ביצירת חוויה תרבותית אותנטית ומיוחדת שעושה המון כבוד לאחד המשקאות האהובים בעולם, הבירה.

 

תרבות ומסורת

ה- "Beer Garden" הוא מקום שלא רק תמצאו בו בירות מכל העולם בחביות ובבקבוקים, אלא גם תמצאו התאמה מלאה של הקונספט לייצור החוויה. תפריט האוכל כולו לקוח מהמטבח הבווארי עם פרעצל, פיש אנד צ'יפס, נקניקיות ולחמים מלאי תבשילי בשרים. העיצוב של המקום כולו מחולק לבר בסגנון אירופאי ולגן בירה פסטורלי, ולאלה מצטרף השירות המקצועי של הצוות יחד עם מגשי טעימות שיהדקו את החוויה עוד יותר. אבל את האהבה למסורת רבת השנים, ניתן למצוא לא רק בתפקודו היומיומי של הבר, אלא גם בעבודה המשותפת עם עיריית הוד השרון, שהולידה את פסטיבל אוקטוברפסט שרונים המרשים החל משנת 2017.

אוקטוברפסט שרונים בהוד השרון

בפסטיבל אותו מארח הביר גארדן, נהנה הקהל כבר שלוש שנים ברציפות מהופעות חיות ובירות ייחודיות, והאווירה המטריפה מתהדקת עוד יותר כשבדומה לאוקטוברפסט הבווארי, הצוות של הביר גארדן כולו לבוש במיטב התלבושת המסורתית ומגיש את הבירות במגשים נישאים בהתאם. למי שאוהב בירות, וגם למי שעוד לא יודע שהוא אוהב, די בישיבה באחר צוהריים שגרתי בביר גארדן, כדי להבין כמה המקום מכבד את המסורת ונהנה לייצר חוויה אותנטיות עבור לקוחותיו.