אירועים במתחם שרונה

מתחם שרונה הוא אחד המתחמים המבוקשים והמעניינים ביותר בישראל. בפיסת הנדל"ן המבוקשת ביותר בארץ הוקם מתחם ענק, שהוא מאוד יוצא דופן בנוף הישראלי. לא מדובר על עוד קניון או מתחם פתוח, אלא על קומפלקס ענק עם לוק וינטג', אשר כולל בתוכו חנויות, דוכנים, משטחי משחק ופעילות וכמובן מסעדות וברים. האופציות במתחם שרונה הן עצומות, אם כי כאשר רוצים לשבת ולספוג קצת את האווירה של המקום, אין כמו הסניף המקומי של ברשת בירגארדן. הסניף של רשת בירגארדן במתחם מתחבר מאוד לאווירה הכללית, שכן מדובר על עיצוב קלאסי, מעט ישן, עם אווירה מאוד נעימה.

אירועים במתחם שרונה

הרשת הצליחה להתפתח בזכות מספר אלמנטים מרכזיים, ובמרכזם אלכוהול איכותי שקשה מאוד למצוא במקומות אחרים. לצד האלכוהול, מוגש אוכל ברמה גבוהה, שמחמיא לשתייה, ובנוסף, יש דגש גדול מאוד על יחס אישי לכל הלקוחות. לאחרונה, הרשת החלה גם לאחר אירועים קטנים בסניפיה, והיא מעניקה משהו שונה וכזה שלא קיים באולמות גדולים. בבירגארדן אפשר לקיים בריתות, בר ובת מצוות, חינות ואפילו חתונות. אנשי המקצוע של הרשת יודעים לבצע את ההפקות וההתאמות הנדרשות, ובסופו של דבר, להרים אירוע שכולם ירצו לזכור. אם אתם מחפשים מסעדה לאירוע קטן במרכז, כדאי שתגיעו לבירגארדן.

וייב אחר

כאשר מחפשים לשלב בין אירוע טוב למתחם שרונה, אפשר בהחלט לבחור בבירגארדן. אירועים במתחם בשרונה הם די מורכבים בגלל שמדובר במיקום מרכזי ועירוני, אך עדיין כזה שכולל עיצוב שונה בסגנון וינטג', כך שיש בהם מן האתגר. בבירגארדן הצליחו להבין בצורה מדויקת את הקונספט של המקום ולעצב את המקום בצורה שבו יהיה נראה שהמקום היה שם מאז ומעולם. לאירוע בבירגארדן במתחם שרונה יש וייב אחר ומעניין, כיף מאוד לשבת ולקבל שירות ברמה גבוהה, שמשתלב עם קולינריה איכותית שלא ניתן למצוא בהרבה מקומות בארץ.