אירועים בשרון

הבחירה במיקום לאירוע היא תמיד מעניינת ומאתגרת. צריך להתחשב בהרבה מאוד פרמטרים שונים, כמו מגורים, מרחק מהמרכז, המגורים של מרבית המשפחה, אופי וגודל האולם ועוד. יש הרבה אולמות שפרוסים בכל רחבי הארץ, ואחד המקבצים הגדולים ביותר נמצא באזור השרון. כאזור שנמצא לא רחוק מהמרכז, הפופולאריות היא רבה, ומעבר לאולמות הגדולים שמשמשים לחתונות, יש גם הרבה אולמות קטנים שמעניקים מענה אחר לאנשים שלא רוצים אירועים גדולים ומפוצצים, אלא אירועים יותר אינטימיים וקטנים.

 

עריכה של אירועים בשרון מצריכה בדיקה מדוקדקת לגבי אופי האולם. כיום, הטרנד של אירועים קטנים הולך וצובר תאוצה, שכן יש הרבה מאוד אנשים שרוצים לחסוך בהוצאות, או לקיים את האירוע רק עם אנשים קרובים אליהם, ולהימנע מהזמנה של החברים מהעבודה של סבא. אירועים קטנים הם לרוב מכובדים יותר, מרשימים יותר והרבה יותר מהנים עבור האורחים. אירועים קטנים צריכים להיערך במקומות מתאימים, שהם מספיק גדולים ומרווחים לארח כמה עשרות אנשים, אך לא גדולים מדי כדי שהמקום ייראה ריק. אחד המקומות הטובים ביותר לערוך בהם אירועים קטנים בשרון הוא סניף "Beergarden" בהוד השרון. הסניף החל לארח לאחרונה אירועים קטנים מכל הסוגים, ויש לו את הכלים לתת לאורחים וללקוח חוויה שהיא לא פחות מחד פעמית.

אירועי בוטיק בשרון

הרגשה משפחתית

האירוח ב"Beergarden" סובב סביב ההרגשה האישית של הלקוח. אנשי המקצוע במקום מעניקים יחס אישי ומבטיחים לטפל בכל בעיה שעלולה לצוץ. זה מתחיל במפיק האירוע, ויורד עד לאחרוני הטבחים, המלצרים ואפילו למנקים ושוטפי הכלים. במקום מאמינים ביחס אישי שמעניק הרגשה של אירוע משפחתי ואינטימי, ולא של אירוע המוני וחסר רגש. כל האוכל נעשה במקום על ידי השפים של אחת מרשתות הברים הטובות והמוכרות בישראל, כך שהחוויה היא גם נראית טוב, גם טעימה וגם נעימה.