אירועים קטנים במרכז

הקהל הבלייני התל אביבי הוא שונה מאוד מכל מקום אחר בארץ. מדובר באנשים שרחוקים מהמסורת וממה שמקובל בתרבות הישראלית, וכזה שאוהב לאמץ חידושים, בכל תחום. כך קם לו לאחרונה טרנד של אירועים קטנים וקומפקטיים שנערכים, איך לא, בברים ומסעדות. אנשים רבים מתחברים לקונספט של אירוע קטן ואינטימי ומקיימים באותם ברים לא רק אירועים שהם קטנים בהגדרה כמו ברית או בר מצווה, אלא גם חתונות ואירועים שהם גדולים יותר. בסופו של דבר, הם מקטינים את האירוע מבחינת כמות האנשים, אך מגדילים את האפקט שנשאר אצל כל אורח.

כתוצאה מהטרנד, הרבה מאוד מהברים הבולטים בארץ החלו לארח אירועים שכאלו, הן בערבים והן בסופי שבוע. ההתאמה נעשית לא רק מבחינת הגודל, אלא מבחינת התפיסה. כאשר בוחרים לוקיישנים לאירועים, האוכל צריך להיות מגוון יותר, המוזיקה מתאימה ועיצוב ברמה גבוהה. מקום אחד שמצליח לענות על כל הסטנדרטים הוא הבירגארדן. רשת בירגארדן עברה שינוי קונספטואלי בשנים האחרונות והתרחבה לממדי על. ברשת החליטו לארח לאחרונה אירועים קטנים במרכז בסניפים שלה, ולתת ללקוחות שלה את אותה חווית אירוח חד פעמית גם באירוע שהוא משמעותי יותר מיציאה קז'ואלית.

אווירה בשמיים

ההצלחה של בירגארדן נובעת מהרבה מאוד אלמנטים. ברשת יודעים לייצר את האווירה המתאימה לאירועים, וזה כולל את העיצוב, את הכלים המוגשים, את המוזיקה ואת העיצוב הספציפי לאירוע. ישנה התאמה לאירוע מבחינת העיצוב ואנשים שמתעסקים בכך. מעבר לכך, ברשת מגישים אלכוהול ברמה מאוד גבוהה ונדירה בארץ ומגישים אוכל טרי שמוגש במקום. מעל להכל נמצא היחס האישי והחם ללקוח. ברשת יודעים שהיחס הוא החשוב ביותר ועושים הכל כדי לשמח את הלקוחות לפני, במהלך ואחרי האירוע. הרשת התפתחה בזכות הצלחה משגשגת שמשלבת בין כל האלמנטים שצריך שיהיו במקום שמארח אנשים.