אירועים קטנים ברמת השרון

אירועים קטנים רבים נערכים בכל הארץ מדי יום. אנשים התחברו לטרנד וזנחו מעט את האירועים הבומבסטיים. לאירועים קטנים יש יתרונות רבים, שכן אפשר לתת תשומת לב גדולה יותר לכל אורח, הן מבחינת האוכל והן מבחינת מה שהוא זוכר. יש לא מעט מקומות שהתאימו את עצמם לאירוח של אירועים קטנים בכל הארץ, כאשר הטרנד הגיע גם לרמת השרון. ברמת השרון יש לא מעט אולמות מתאימים, אם כי יש מקום אחד שמתעלה מעל לכולם.

רשת הברים בירגארדן מוכרת לכולנו כרשת המציעה מגוון עצום של בירות ומשקאות אלכוהוליים במקביל לאוכל טוב וטרי. סניפי הרשת הם טרנדיים, מעוצבים היטב ומוקפדים מאוד מבחינת השירות הניתן ללקוח. ברשת החלו לאחרונה לארח אירועים עסקיים ממגוון סוגים (פרטיים ועסקיים) ולהעניק לכל הנוכחים חוויה ייחודית, טעימה ונעימה. בבירגאדן יודעים לארח וזה מתחיל עם יחס אישי כלפי הלקוח וניהול דיאלוג שוטף בינו לבין מנהל האירוע. הסניפים מושקעים מאוד מבחינה עיצובית ומבחינת האווירה הנוצרת במקום והאוכל נעשה אך ורק מחומרי גלם טריים ומוקפדים ועל ידי שפים מקומיים. מעל הכל נמצאת חווית האירוח, שעושה את כל ההבדל וגורמת לאנשים לחזור למקום גם לישיבה חד פעמית וגם לאירוח של אירוע. כשמדברים על לוקיישנים לאירועים, בירגארדן מתבלטת בזכות היחס האישי לכל אירוע ולשימת לב לפרטים קטנים.

התכוננות פרטנית

כאשר מחפשים אחר מקום בו אפשר לערוך אירועים קטנים ברמת השרון רואים כי האנשים בבירגארדן יתכוננו לאירוע בצורה פרטנית, והם מספקים לוקיישן נכון, אוכל טרי וטוב, אלכוהול ברמה גבוהה וייחודית וכל זאת תוך כדי מתן הרגשה שהיא ביתית ואישית לכל דבר. באירועים מהסוג הזה קל יותר להתחבר ולהתמנגל ולא להשתעמם באירוע חסר השראה ואופי. רק כאשר עורכים את האירוע במקום הנכון אפשר להשיג את התוצאה האידיאלית, ובבירגארדן יבטיחו זאת.