אירועים של עד 100 איש בשרון

תחום האירועים השתדרג והפך מגוון יותר בשנים האחרונות. אם בעבר חתונות היו נערכות באולמות גדולים, ובר מצוות ובריתות היו נערכות באולמות קטנים, כיום כל אחד יכול לעשות אירוע כרצונו, עם כמות מוזמנים וגודל אולם בהם הוא חפץ. אין זה נדיר לראות כיום חתונות של כמה עשרות אנשים בחצר של אולם קטן ומנגד, בר מצוות ענק עם מאות משתתפים באולם שמתאים לחתונה. אנשים שרוצים לערוך אירועים קטנים ואינטימיים של כמה עשרות אנשים, יכולים לעשות זאת במקומות מותאמים, הן מבחינת הגודל, הן מבחינת האווירה, והן מבחינת המענה האידיאלי ללקוח.

 

יש הרבה ברים ומסעדות שמאפשרים לערוך אירועים קטנים, והם אלו שיכולים לתת את הערך המוסף ואת היציאה מהשבלונה הבנאלית של האירועים המסורתיים. אותם אולמות קטנים הם נפוצים מאוד כיום בארץ, ואם בעבר אולמות אירועים היו נמצאים בעיקר בפריפריה, היום יש גם הרבה מאוד אולמות אורבניים בתל אביב וסביבתה. אזור השרון הוא אזור רווי באולמות אירועים ומקומות לאירועים קטנים ואירועים עסקיים מכל הסוגים וכאשר מחפשים אחר מקומות בהם אפשר לערוך אירועים קטנים עד 100 איש בשרון רואים כי המגוון הוא עצום. מבין כל האופציות קופצת זו של סניף הוד השרון של רשת "Beergarden", אשר החל לארח לאחרונה אירועים קטנים.

אירועים של עד 100 איש בשרון

בחירה טריוויאלית

ברשת "Beergarden" מתגאים במותג מצליח שחולש על פני הארץ ואין כל ספק שההשקה המחודשת של הסניף בהוד השרון היא עוד אינדיקציה להצלחה ענקית. אז מה מוביל לאותה הצלחה? ובכן, זה מתחיל ביחס אישי ומשפחתי לכל לקוח. הפקה של אירוע ל-100 אנשים הוא אינו קל, ואנשים שמצליחים להקל על התהליך ולשמח את הלקוחות והאורחים שלהם, הם נכס עצום. כל האוכל במקום הוא טרי ונעשה במקום והאלכוהול הוא איכותי, בדיוק כמו בכל שאר הסניפים. לכן, הבחירה נהיית טריוויאלית למדי.