אירועי בוטיק בשרון

יש הרבה מאוד סיבות שבגינן אנשים אוהבים לחגוג עם משפחתם וחבריהם. בין אם מדובר בתוספת חדשה למשפחה, הגעה לגיל מצוות, חתונה או סיום קורס. כל אלו הן סיבות מצוינות עבור רוב המשפחות בישראל. כאשר יש סיבה למסיבה, צריך למצוא את המקום המתאים לחגוג בו. הדבר הנהוג לעשות, במיוחד בחתונות, הוא למצוא אולם ענק, אך כיום יותר ויותר אנשים מעדיפים אירועים משפחתיים אינטימיים וקטנים יותר. האתגר הוא למצוא מקום מתאים לאירוע קטן מבחינה כלכלית וכמות המוזמנים, אך עדיין לספק איכות בכל מה שנוגע לאירוח, לאוכל ולבידור. יש מקומות קטנים בכל רחבי הארץ, אך דווקא באזור השרון יש מקבץ מעניין עם מקומות איכותיים מאוד, עם דגש על בוטיק ושיק.

 

מציאת מקום לעריכת אירועי בוטיק בשרון מהווה אתגר לא קטן, המקום צריך להיות מעוצב בצורה מרשימה, להגיש אוכל חדשני ואיכותי ולספק אירוח ברמה גבוהה, ממש כמו כאשר מתארחים אצל המשפחה. מקומות ומסעדות בשרון הבינו את הצורך הקיים והתאימו את עצמם לאירועים קטנים וסולידיים יותר מחתונות רבות משתתפים, אך מעטים מצליחים לעשות זאת כמו הסניף של "Beergarden" בהוד השרון. הסניף הוסב לאחרונה ממסעדה למקום שמארח אירועים של כמה עשרות אנשים ועושה זאת על הצד הטוב ביותר.

אירועי בוטיק בשרון

עיצוב ביתי

ב-"Beergarden" שמים דגש על כל מה שחשוב באירועים קטנים ובינוניים – שזה האירוח המשפחתי. אנשי המקום עובדים באופן צמוד עם הלקוח ועונים על כל בקשה – מהגדולה לקטנה. ללקוח יש אימרה בהרבה מאוד נושאים, וזה דבר חשוב כאשר הוא מארח את האנשים הקרובים ביותר אליו, והוא יודע מה הם אוהבים. האוכל המוגש במקום הוא טרי ונעשה במקום, והעיצוב הוא מאוד ביתי ומתאים לאירועים קטנים. הרשת עשתה לעצמה שם בישראל כאחת ששמה דגש על אוכל ואלכוהול ברמה גבוהה, והיא מביאה את זה גם למיזם החדש שלה.