אירוע בבר מסעדה

אירוע גדול OUT, אירוע קטן IN. מגמת הצמיחה של עסקי האירועים הקטנים עלתה מדרגה בשנים האחרונות. כיום, ניתן לראות לא מעט אנשים שמרגישים צורך לקיים אירועים יותר אינטימיים וקטנים מאשר אירועים גדולים והמוניים. אירוע בבר מסעדה עונה על בקשות מהסוג הזה שהרי בהם מוענקת אווירה שונה, בטח בכל מה שנוגע לאוכל והשתייה שהקהל נהנה ממנו, בשונה מאולמי אירועים גדולים. בנוסף, אירוע קטן מחייב את בעל השמחה לחפש בצורה יותר מדוקדקת את המקום שהכי מתאים לו בשביל סוג שכזה. המגוון גדול וכמעט כל מסעדה שומרת לעצמה את האפשרות לארח כמות אנשים מסוימת ובכך להפיק אירוע שיעשה לה רק טוב.

פאבים בהוד השרון

מבחינת הקהל עצמו שמגיע לאירוע כזה, לו יש רק מה להרוויח. היחס שהוא מקבל בבר מסעדה הופך לאינטימי הרבה יותר בעיקר בעקבות העובדה שהמקום קטן יותר ותשומת הלב אליו גדולה בהתאם. גם מפיק האירוע זוכה ליחס שונה הרבה יותר, ההתעסקות שלו עם נושאים כמו מלצרים, בחירת המזון והשתייה ואפילו אווירה יורדים מן הפרק שהרי המקום עצמו עושה עבורו את העבודה. הוא מציג תפריט מגוון ומשובח, שתייה ואלכוהול ברמה אחרת ויחס אישי לו ולאורחיו. כל אלה סגולותיו של מקום שיודע ומסוגל לנפק אירוע ברמה גבוהה למרות היותו בר מסעדה קטן. אם אתם מתעניינים בהשכרת מקום לאירוע קטן, אנו ממליצים שתגיעו לבירגארדן.

כל אחד יכול

כיום אפשר לראות מקומות קטנים כמו בר שכונתי או פאב בתוך קניון גדול ששומרים לעצמם את האפשרות לקיים אירוע. אפשרות שכזאת מיד הופכת את המקום לאיכותי יותר, על אחת כמה וכמה כאשר אירועים מהסוג הזה מצליחים וסוחפים אחריהם קהל יעד נוסף. אחד הברים שעושה זאת בצורה נפלאה לאחרונה הוא ה"בירגארדן" שמצליח לקיים בסניפיו אירועים קטנים של עד כמה עשרות אנשים וזה כולל אפילו חתונות. ב"בירגארדן" מגישים אוכל שמוכן במקום, אלכוהול איכותי, מוזיקה נהדרת ואווירה מיוחדת במינה.