אירוע בוטיק בשרון

באופן עקרוני, בוטיק הוא יותר מאשר מילה חמודה שמאפשר לאנשים להישמע ססגוניים. מדובר במילה המתארת ממדים קטנים, ועם זאת מידה מרובה יחסית של תשומת לב ודגש על איכות. הכיצד זה מתקשר לנושא של אירוע בוטיק בשרון? 

 

מה זה אירוע בוטיק בשרון?

 

ראשית כל, מה זה "בוטיק"? ובכן, אם נגגל את המילה, נוכל לזהות שמדובר בחנות קטנה (מצרפתית), המתמחה בפריטים ייחודיים ואופנתיים. אם נרצה להשוות זאת לחנות גדולה המתמחה במוצרים "גנריים" וכלליים – נוכל לקבל את הרעיון. אירועי בוטיק, לפיכך, הינם אירועים שיכולים להיות קטנים, חלקם במסעדות לאירועים קטנים בשרון וחלקם בגני אירועים. ועם זאת ישנו דגש לגבי מה שהם "מוכרים". כאשר מה שנמכר יכול להיות האלמנטים השונים בחוויה. ברובד אחד, מה שנמכר יכול להיות מה שהמקום מוכר: כל הדברים שגורמים לאירוע להיות מיוחד וססגוני. ברובד אחר, מה שנמכר יכול להיות מה קורה במקום: איזה חוויות הוא עוזר לייצר.

למעשה, אם נסתכל על ההיסטוריה של אירועי "הביר גארדן", בתקופות מסוימות באירופה, נוכל לראות שבאופן שהוא לכאורה ספונטני התפתחו אסיפות של אנשים, על ספסלי עץ בחצרות – בהן הוגשו בירות ואולי גם מאכלים. האם הדבר נחשב כאירוע בוטיק? ובכן, לפני שניכנס לנושא של אירוע בוטיק בשרון, נוכל להגיד שכן – בזמנו היה מדובר כנראה על אירועים קטנים יחסית, עם דגש על אלמנטים ייחודיים ואופנתיים.

 

דגש על איכות – סעודה לאינדיבידואלים

 

מה יכול לאפשר לאירועים במסעדות כיום, להיחשב כבוטיק? ובכן, אירוע בוטיק בשרון אמור להכיל מאפיינים שאנשים מוצאים אותם כייחודיים, שאינם גנריים, שאינם "העתק הדבק", לא נועדו לרצות המונים תוך השטחה של איכות – אלא דווקא אינדיבידואלים, תוך העמקה שלה. חלק מהמאפיינים, יכולים להיות הכללה של האפי האוור – שמאפשרת ללקוחות לקבל 10% הנחה על מאכלים ומבצעי 1 פלוס 1 על בירות. וניתן להזמין קבוצה קטנה של אנשים שתיהנה מכך, במסגרת אירוע בוטיק בסניף ביר גארדן הוד השרון.