אירוע עסקי קטן

כל אחד מאיתנו מוזמן לאירועים עיסקיים במסעדה רבים באופן שוטף, הן פרטיים, והן עסקיים, ובסופו של דבר, מרבית האירועים הם די דומים אחד לשני. בכל אירוע יש עיצוב נאה, אוכל לא רע, ואנשים שמגיעים לבושים היטב כדי לרקוד קצת, לראות סוג של גימיק וללכת הביתה אחרי עוד ערב גנרי. עם זאת, לפעמים זה פשוט לא מספיק, במיוחד בפן העסקי, וצריך לקחת את העניין צעד אחד קדימה. אירועים עסקיים צריכים להיות יותר שיקיים, יותר ייצוגיים ובאופן כללי – פשוט יותר מרשימים לאור הפן הכלכלי והמכירתי הקיים בהם. כיום, יש אולמות מותאמים לעריכת אירוע עסקי קטן אשר יכולים לתת את הערך המוסף מבחינת ההרגשה שניתנת ללקוח ולאורחים.

 

רשת הברים "BEERGARDEN" מוכרת לכולנו כרשת המציעה מגוון עצום של בירות ומשקאות אלכוהוליים במקביל לאוכל טוב וטרי. סניפי הרשת הם טרנדיים, מעוצבים היטב ומוקפדים מאוד מבחינת השירות. סניף הרשת ברמת השרון החל לאחרונה לארח אירועים עסקיים ממגוון סוגים ולהעניק לכל הנוכחים חוויה ייחודית, טעימה ונעימה. ב-"BEERGARDEN" יודעים לארח, וזה מתחיל עם יחס אישי כלפי הלקוח וניהול דיאלוג שוטף עם מנהל האירוע. המקום מושקע מאוד מבחינה עיצובית, כפי שנהוג ברשת, והאוכל נעשה אך ורק מחומרי גלם טריים ומוקפדים. מעל הכל נמצאת חווית האירוח, כך שאל תתפלאו אם העובדים זוכרים את שמות האורחים ואת המשקאות האהובים עליהם.

מסעדות ידידותיות לילדים

אוכל טעים, אירוח נעים

כדי להרים אירוע קונספט מרשים וברמה גבוהה צריך לכוון גבוה. אנשי "BEERGARDEN" מכירים את העבודה בצורה מושלמת – ומספקים מקום בלוקיישן הנכון, עם התפריט אוכל הנכון, תוך כדי מתן הרגשה שהיא ביתית ואישית לכל דבר. האירועים העסקיים הופכים לקצת פחות רשמיים והרבה יותר נעימים, כך שיותר קל להתחבר ולהתמנגל על מנת לפתח את הקשר האישי והעסקי בעתיד. אירועי קונספט קטנים יכולים להתאים מאוד לעסקים וחברות שרוצים לערוך אירועים לעובדים או לקולגות שלהם, אם כי רק במקום הנכון אפשר להשיג את התוצאה האידיאלית.