אירוע פרטי במסעדה

אחת מצורות הבילויים המועדפות על אנשים היא יציאה למסעדה. אנשים אוהבים לקבל אוכל מיוחד ומעניין, לקבל שירות טוב ולא להצטרך לשטוף את הכלים בסיום. יש הרבה מאוד מסעדות בישראל כיום, ולמרות הקושי שבשוק המסעדנות, המגוון הוא עצום ויש מסעדות חדשות בכל יום. יש הרבה מאוד מסעדות איכותיות והטרנד הקולינרי פרח רבות בישראל בשנים האחרונות, בין השאר בגלל תוכניות הריאליטי והתוכן ברשתות החברתיות, כל שיש בהחלט מספר מסעדות שמעניקות חוויה יוצאת דופן לאורחים שלהן.

 

החוויה של ישיבה במסעדה היא כל כך מהנה, שלאחרונה החל גל גדול של אירוח אירועים קטנים במסעדות. יש מספר מסעדות בארץ שמסוגלות להתאים את עצמן ולהפוך ממסעדה לאולם אירועים קטן שמתאים לאירועים של כמה עשרות אנשים. הביקוש הוא גדול ויש כיום הרבה חתונות, בר מצוות, בריתות ואפילו אירועים עסקיים קטנים שנערכים במסעדות בכל רחבי הארץ. בחיפוש אחר מקום לבצע בו אירוע פרטי במסעדה יש מספר אופציות, במיוחד באזור השרון, כאשר האופציה הבולטת והטובה ביותר היא זו של סניף המסעדה בהוד השרון של רשת הברים והמסעדות "Beergarden".

מסעדות ידידותיות לילדים

אירוע שאפשר לזכור

רשת "Beergarden" היא אחת הרשתות הבולטות בארץ בנושא הקולינריה והאלכוהול האיכותי. הרשת מריצה מספר סניפים, שהדגש בהם הם על אווירה נעימה, אלכוהול איכותי ואוכל טוב. כעת, כאשר הסניף בהוד השרון החל לארח אירועים קטנים, אנשי הצוות והמפיקים עושים את המירב ומעניקים יחס אישי ומשפחתי לכל לקוח. הדגש הוא על היחס והאיכפתיות של המקום, וזה מתחיל מהמפיק והבעלים ועד לאחרון העובדים. האוכל שמוגש לאורחים נעשה במקום על ידי צוות מטבח מיומן והעיצוב במקום הוא טרנדי ומתאים לשלל סוגים של אירועים. האדם הממוצע הולך להרבה מאוד אירועים בשנה, אך אירוע ב-"Beergarden" הוא בהחלט אירוע שאפשר לזכור לטובה.