אירוע קטן בשרון

אנשים רבים אוהבים לציין ימים ומועדים באמצעות חגיגה ולערוך אירועים חברתיים מכל מיני סוגים. יש הרבה סיבות למסיבה, והרבה אנשים מארחים בביתם, אך עם זאת, אירוח זה דבר קשה מאוד – צריך לדאוג להרבה דברים, כולל שולחנות, כיסאות, ציוד הגברה, מאווררים וזה עוד לפני שדובר על הכנת האוכל, הניקיון, הקישוט ושטיפת הכלים. הפתרון הפשוט והנגיש ביותר הוא חיפוש אחר מקום טוב – בר, מסעדה או מועדון, בו אפשר לקיים את האירוע, ובכך לתת לאנשי מקצוע לדאוג לכל מה שצריך. יש הרבה מקומות בהם אפשר לערוך אירוע חברתי או עסקי ברחבי הארץ, אך המקבץ המגוון ביותר נמצא באזור השרון.

 

אזור השרון גדוש במסעדות, ברים, מועדונים ואפילו לופטים ו-וילות בהם ניתן לערוך אירועים מכל מיני סוגים. כאשר בוחרים את המקום הנכון, המארח לא באמת עושה הרבה, והוא יכול לשבת וליהנות עם כולם בזמן שאנשי המקום בו בחר דואגים להכל. המקום צריך להיבחר לאחר סקר שוק, ועם הגדרות מדויקות של כמות האורחים, אופי האירוע האם זה אירוע עסקי? והרצון של המארגן. כאשר מחפשים לערוך אירוע קטן בשרון יהיה מכובד ומפואר, מעוצב היטב ועם אווירה נעימה ומשפחתית, ה-"Beergarden" בהוד השרון הוא בדיוק המקום הנכון.

אירוע קטן בשרון

אווירה נעימה וביתית

רשת "Beergarden" היא רשת מוכרת ומצליחה, אשר מפעילה מספר רב של סניפים ברחבי הארץ. הרשת מגישה אלכוהול איכותי ומספקת אווירה נעימה וביתית בכל סניפיה. לאחרונה הוחלט כי הסניף בהוד השרון יחל לארח אירועים קטנים אשר מתאימים לכמה עשרות אנשים, במה שיכול להיות רלוונטי גם לימי הולדת, בר מצוות ואפילו חתונות קטנות. מה שמבדיל את המקום מהמקומות האחרים זה היחס המשפחתי שמעניקים אנשי המקום ללקוחות, וזה מתבטא בכל אספקט של האירוח. האוכל הטרי נעשה במקום, והלקוח מקבל מעטפת כוללת שמרכיבה אירוע מושלם.