בירה מהחבית מחיר

הטרנד הקולינרי בישראל תופס גובה ואנחנו רואים עוד ועוד אנשים מתעסקים באוכל בדרך זו או אחרת. יש יותר מסעדות, קורסי בישול נהיו בילוי לגיטימי, מגוון המוצרים במרכולים גדול יותר ובאופן כללי, אנשים קונים יותר אוכל ומוצריו כדי לייצר בעצמם דברים שעד לפני כמה שנים חשבנו שנראה רק בטלוויזיה. הטרנד ממשיך להתפתח ואנשים החלו לעבור לדברים מסובכים יותר, כמו הכנה של בירה. גם בנושאים הללו יש קורסים רבים ונראה שהכנת בירה ביתית הפך לתחביב של הרבה מאוד אנשים, שמעוניינים ליצור משהו מעניין משל עצמם. המסקנה היא שכדי לייצר בירות טובות, צריך להבין בנושא, ולשם כך יש מקצוענים אמיתיים.

יש כיום הרבה מאוד מבשלות בישראל, והרבה ברים שמנסים להעניק חווית בירה שונה. שתיית בירה משותפת היא חלק מהתרבות הישראלית, ויש לא מעט מקומות שרוצים להעביר את החוויה הזו בצורה הכי טובה שיש. מקום אחד שמצליח יותר מכולם הוא הבירגארדן. רשת בירגארדן היא רשת שהתפתחה מכיוון שהצליחה להביא הרבה מאוד בירות ייחודיות אל הסניפים שלה. הבירות הן מיוחדות ומהרבה מקומות על הגלובוס, כשחלק מהן מוגשות בבקבוק המקורי, שכן לחלק מהבקבוקים יש ערך בחוויית השתייה, אך הרוב המוחלט מוגש מתוך החבית, כדי להשיג את הטעם המיוחד ויוצא הדופן שבא עם החבית עצמה.

תמחור הוגן
כאשר נכנסים לבירגארדן ומבררים לגבי בירה מהחבית מחיר לחצי או לשליש, מגלים כי התמחור במקום הוא הוגן לחלוטין. בבירגארדן מבינים שתמחור נכון, עם שתייה איכותית, יגרמו לצמיחה, וזה בדיוק מה שקרה לרשת בשנים האחרונות. אם אתם מתעניינים בברים מומלצים כדאי שתגיעו לבירגארדן. סניפים רבים נפתחו, אוכל איכותי נוסף, העיצוב והאווירה השתדרגו ולאחרונה אף החלה הרשת לארח אירועים קטנים, כמו בר מצוות, בריתות ואפילו חתונות, בחלק מהסניפים, כדי לשדרג את העסק ולקחת אותו למקום אחר. אירוע בבר יכולה להיות בחירה מעולה, בחרו בנו ולא תתחרטו.