ברים באזור השרון

לכל אחד, או לפחות לאנשים רבים – יש את הברים שלהם. בין אם מדובר על ברים באזור השרון, כמו הביר גארדן, או ברים אחרים באזורים אחרים – יש אנשים שפשוט יודעים לאן הם אוהבים ללכת בעתות מסוימות. בין אם מדובר במקום שלבעליו יש חוש הומור נפלא, גישה חמה ללקוחות והוקרת תודה כללית על כך שאנשים בחרו להגיע ולבלות – מדובר באיכויות נהדרות ומקדמות המעודדות הצלחה ואווירה שוקקת חיים.

 

ברים באזור השרון – הנוסחה להצלחה: חברותיות, אדיבות והכרה?

 

מה הופך בר, לבר מוצלח? ובכן, תשובה פשוטה אחת היא ברמנים חברותיים. או במילה אחת: "חבר'מנים". או "חברבר'מנים". החבר'ה האלה, שפשוט יודעים איך קוראים לך. מישהו נכנס לבר, הם מחייכים אליו וקוראים לו בשמו. ואם הם לא מכירים אותו, אם הוא מעולם לא נכנס לבר במשמרת שלהם – הוא לכל הפחות מרים את עיניו מכוס הבירה שהוא בדיוק מנגב, ובקריאת "שלום", יברך את פניו. כך שהלקוח מרגיש מוכר, ונראה מהרגע הראשון שהוא נכנס. כי בואו נודה באמת, אנשים נכנסים לבר לא כי הם בהכרח אוהבים את הריח, את הטעם של המשקה או האוכל, או את התצורה החברתית בה דברים מתרחשים. הם נכנסים כי הם רוצים להיות בחברה טובה. וזה יכול להתחיל עם הברמן.

ובכן, אם נקרא ביקורות שונים על ברים באזור השרון, נוכל לזהות – שלא משנה מה אומרים על ביר גארדן (תלוי למי זה משנה או לא), לא משנה מה אומרים על איכות האוכל, החנייה, המחירים ומה לא (לכאן ולכאן), חוט אחד שזור בביקורות שונות: השירות אדיב ומתחשב – זהו בר מסעדה בשרון שעולה על האחרים. ואם מסתכלים באתר הרשמי של ביר גארדן, אפשר לקרוא שישנה הקפדה על בחירה אישית של אנשי הצוות. אנחנו לא יודעים אם הם נבחרו בפינצטה, אך אולי הם נבחרו כדי להראות לאנשים שהם הגיעו למקום הנכון. 

 

משמעותה של האפי האוור בביר גארדן

 

בין הדברים הנחמדים (שיכולים לעלות חיוך) בביר גארדן, הם ההאפי האוורס. מדובר "בשעות שמחות", שעות בהן ניתן לקבל 10% על מאכלים, כמו גם מבצעי 1 פלוס 1 על הבירות. במושג "האפי האוור" מדובר על מבצעים שתקפים לסניף אזור השרון (אם בכל זאת מדברים על ברים באזור השרון), ואפילו לסניף שבשרונה. המצבעים תקפים בימי א'-ה', בשעות 16-19.