ברים ברעננה

אחת הערים המבוקשות ביותר למחייה בארץ היא רעננה. מדובר בעיר שקטה בשרון, עם נדל"ן יוקרתי, והרבה מאוד יתרונות עבור האזרחים. בעיר יש דירות מכל הסוגים, כולל בניינים חדשים ובתים פרטיים, אזורי מסחר מפותחים, פארקים מרווחים וכמובן גם סצנה לילית מפותחת. אם יש משהו שחסר באזור השרון וגורם להרבה אנשים לנדוד לאזור המרכז זוהי סצנת מסעדות וברים חיה ובועטת, אשר תיתן לאנשים את האפשרות לבלות כמו שצריך. כאשר מחפשים אחר ברים ברעננה רואים שיש התפתחות בעיר, אך לא כל הברים הם ברמה גבוהה. היום אנחנו נדבר על בירגארדן, בר מסעדה מומלץ בשרון.

ברים ברעננה

מבין כל האפשרויות בולטת האפשרות המוכרת של רשת בירגארדן. רשת בירגארדן היא רשת ברים ומסעדות שהתפתחה מאוד בשנים האחרונות והצליחה לפתוח מספר רב של סניפים. הרשת מתגאה באלכוהול איכותי ודי נדיר בארץ, לצד אווירה טובה, עיצוב מרשים ואוכל שמחמיא לאותם משקאות בצורה אידיאלית. לאחרונה החל הסניף של בירגארדן בהוד השרון לארח אירועים קטנים של עד כמה עשרות אנשים וזהו למעשה עוד שלב בהתפתחות העצומה של הרשת, שמצליחה לגדול ולהשתפר למרות שוק מסעדנות בעייתי בישראל, בלשון המעטה.

רמה גבוהה

בבירגארדן הבינו את הפוטנציאל שבפתיחת בר ברעננה, והחליטו לפתוח בר שישמש את תושבי האזור. הסניף שומר על הסטנדרטים הגבוהים של הרשת, מבחינת העיצוב, יצירת האווירה, האלכוהול, והאוכל הטרי המוגש במקום. עם זאת, סוד ההצלחה של הבירגארדן טמון בשירותיות וביחס החם שמוענק לכל אורח ואורח. ברשת שמים דגש על תשומת לב על כל פרטי ומשתדלים לספק ללקוחות כל מה שהם צריכים כדי ליהנות, בין אם מדובר בלקוחות מזדמנים שבאים לשבת באחד הסניפים ולבטח אם מדובר בלקוחות שבאים לקיים אירוע גדול ורוצים לדאוג לכל האורחים שלהם בצורה הכי טובה ונעימה שיכולה להתרחש באירועים רשמיים.