ברים בשרון

אזור השרון הוא האזור הפריפריאלי המבוקש ביותר בארץ. ערים כמו רעננה, כפר סבא והרצליה הן ערים בהן אנשים חיים ברמה גבוהה, ומקבלים הרבה מאוד מהרשויות המקומיות. הערים הללו ממשיכות להתפתח ולמרות שנדמה שמדובר באזור בורגני ומנומנם, יש בו הרבה מרכזי בילוי חדשים שבאים לעורר את חיי הלילה. הרבה מאוד ברים ומסעדות קמו בשנים האחרונות, במטרה לתת אלטרנטיבה לתושבי האזור, שנאלצים לנדוד לתל אביב כאשר הם רוצים לצאת. שוק המסעדנות הוא קשוח מאוד והרבה מאוד מהמקומות נסגרים, אך חלקם מצליחים ונשארים גם כדי להתפתח.

בר מסעדה לאירועים קטנים
דוגמה מצוינת לרשת שהצליחה להתבלט ולהתפתח למרות הקשיים היא רשת בירגארדן. מפתיחתה, הרשת שמה דגש על כל פרט וזה מה שגרם להצלחה הגדולה. בראש ובראשונה, הרשת מייחסת חשיבות עליונה לנושא של אירוח ויחס משפחתי וחם. אנשי הרשת יודעים לארח וזה לא משנה אם מדובר בשולחן קטן של שני אנשים או בלקוחות שרוצים להרים אירוע למאה אנשים. האלכוהול האיכותי והייחודי הוא מה שגרם לרשת להתבלט מבין כל המתחרים, שכן ידוע שבבירגארדן ניתן להשיג בירות וקוקטיילים שלא ניתן להשיג באף מקום אחר. אם אתם מתעניינים בבר קוקטיילים לאירועים, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר.

דגש על הכל

מבחינת מגוון, ברים בשרון מציעים הרבה מאוד דברים. יש ברים ששמים דגש על אוכל, ואחרים על אווירה, בעוד אחרים מנסים להגיש אלכוהול יוצא דופן. עם זאת, רק מקום אחד מצליח לתת את הכל, בצורה עקבית, בשילוב יחס אישי וחם לכל אורח. ההצלחה של בירגארדן היא חריגה בנוף המקומי וזה מה שהופך אותה לכל כך מיוחדת. רק רשת שמצטיינת בכל מה שהיא עושה מצליחה להתקדם בימים אלו בישראל, וזה בדיוק מה שעשתה בירגארדן, שהתחילה עם סניפים במרכז, אך אט אט נדדה צפונה ומילאה את השרון. אם אתם מחפשים ברים מומלצים בשרון, נשמח לארח אתכם בבירגארדן.