ברים לאירועים מחירים

מחירים בברים לאירועים הפכו ליותר ויותר מעניינים עם העלייה בפופולריות של הברים המומלצים לאירועים בשנים האחרונות. אופי האלכוהול נגזר ישירות מאופי האירוע, וחשוב מאוד לראות שהאלכוהול מותאם לחוויה שאתם רוצים להעביר.

איזה אלכוהול מתאים לאיזה אירוע?

מסיבת יום הולדת 18 ואירוע משקיעים ידרשו סוגי אלכוהול שונים בתכלית, אך גם כשהדוגמאות לא כל כך קיצוניות חשוב לדעת איזה אלכוהול מתאים לאיזה אירוע.

מחליטים איך להתחיל לפי האופן שבו רוצים יסתיים

רוצים שבאירוע שלכם יהיו ריקודים? שלבו אלכוהול 40%. מעוניינים במשהו עדין יותר לצד נשנושים ברמה גבוהה, לכו על קוקטייל. רוצים שאנשים יהנו? תביאו בירה!

איך מתחילים לתכנן?

מחירים בבר אלכוהול לאירוע פרטי נגזרים מאופי האלכוהול, ועשויים להגיע לעשרות רבות ואף למאות שקלים לאדם, ובמיוחד כשלצידם מוגש גם אוכל. אבל, זה לא חייב להיות כך, ניתן להפיק אירוע ברמה ותוך כדי לשמור על היגיון בבחירת האלכוהול, ואף לייצר חוויה כיפית הרבה יותר בלי לאבד את הראש.

המגוון עושה את ההבדל

כדי ליצור חוויה מיוחדת יותר כדי לגוון! למשל, לבחור לא ללכת רק על הגשה בכוסות רגילות, אלא ללכת גם על קנקני בירה, מגשי טעימות וכוסות ליטר לצד החצי והשליש שכולם כבר מכירים. בנוסף, שווה לחשוב על היצע רחב של בירות ואלכוהול משלים כגון קוקטלים ויינות להשלמת התמונה.

ירוק בעיניים ושמח בלב

אם כל זה נשמע לכם טוב, חשבו איזה כיף יהיה לעשות את זה בבר שמשלב גינה ענקית ושאפשר לשבת ולרקוד בו בחוץ.
אנחנו מזמינים אתכם לבקר אותנו ב- Beer Garden סניף הוד השרון או במתחם שרונה, להתרשם מהמקום ומהאווירה, ויחד נתכנן לכם את האירוע המושלם. לגבי המחיר, אתם יותר ממוזמנים להשאיר פרטים או להתקשר אלינו ולקבל הצעת מחיר שתשמח אתכם.