ברים שרונה

זה לא סוד שניתן למצוא ברים רבים, שונים ומגוונים בתוככי מתחם המסעדות, כמו ברים בשרונה. בין הברים השונים, אפשר לגלות גם את הביר גארדן, הקרוי על שם אירועים אירופאיים שנהפכו לפופולאריים, בין השאר בעקבות השילוב בין בירה, גינה, ואנשים שבאו לחלוק זמן ביחד.

 

ברים שרונה שנמצאים בגינה חיצונית

 

אם נכנסים לאזור שרונה ברים נמצאים שם בשפע. ברים שנמצאים בתוך מתחם הקניות, בתוככי מתחם מקורה ואפשר לשים לב גם לברים שנמצאים מחוצה לו. אין הדבר מספר איזה בר טוב יותר או טוב פחות, אלא איזה בר יכול להציע פינת עישון. למעשה, ברים שרונה שנמצאים באזור לא מקורה אלו הם הברים היחידים שיכולים בכלל להציע מקומות ושטחים שאנשים שמתכוונים לעשן – יכולים לשבת בהם, ולעשות כרצונם עם עשן הסיגריות. אחרת, באם מישהו מבאי הבר מתכוון לעשן – הרי מתבקש שיעשה זאת בחוץ, אולי במקום שמבודד מחבריו ויושביו לשולחן הבר.

עקב כך, שאנשים מגיעים לברים בשרונה כדי לבלות בחברה מסוימת, במקום מסוים ובזמן מסוים – ההכרח לקום ולעזוב את המקום כדי לכבד את חוקיו מחד ולעשן מאידך, כמו מבטל או מסיט מהנתיב את הכוונה לשמה הגיעו. על כן, כאשר נכנסים לבר שנמצא מחוץ למתחם מקורה, ויש בו פינות עישון ייעודיות – הקבוצה עצמה יכולה להישאר יחד, גם בלי לעזוב את השולחן. זאת באם לפחות אחד המשתתפים, מתכוון לעשן.

 

הידעתם כי יש האפי האוור בביר גארדן?

 

ציינו קודם שיש זמן ומקום להגיע לבר.  ובכן, זה לא לנו לדעת מהו הזמן המתאים עבור כל אדם שרוצה לבקר בבר. בר מומלץ בתל אביב כמו ביר גארדן מציע שעות האפי האוור בתפריט. בשעות 16 עד 19, בימים ראשון עד חמישי – מציע הביר גארדן 10% הנחה על מאכלים, ומבצעי 1 פלוס 1 על בירות כיוון שבזמן זה תחול ההאפי האוור. כן, גם במסגרת הסניף שנמצא בשרונה וגם במסגרת הסניף שנמצא בהוד השרון. הסניף שנמצא בשרונה אגב, נמצא במתחם ובחלק הלא מקורה של האזור.