בר לאירועים פרטיים

היציאה לבר היא היציאה הנפוצה ביותר בקרב אנשים צעירים. הם מעדיפים ברים איכותיים על פני הליכה לסרט או למסעדה טובה, מתוך הרגשה שהם יקבלו את מה שהם צריכים, במחיר הוגן. במסעדות יהיה להם קשה לצאת בלי חור גדול בכיס, בעוד בסרטים ובאלטרנטיבות אחרות דומות הם יתקשו לדבר ולקיים אינטראקציות. יציאה לבר לרוב תהיה קלילה, תעלה כמה עשרות שקלים, תכניס קצת אלכוהול לגוף ותכלול ישיבה עם חברים או דייט. יש הרבה מאוד ברים בארץ, כאשר רובם מתרכזים במרכז ובשרון, וכמובן יש כאלו שהם טובים יותר וכאלו שהם פחות איכותיים. אבל אם אתם מתעניינים בהשכרת מקום לאירוע פרטי מומלץ, כדאי שתשימו לב לבירגארדן.

כיום, ברים לא משמשים רק ליציאות קז'ואליות בשישי בערב, אלא גם לאירועים קטנים. הרבה מאוד מקומות הבינו את הפוטנציאל והחלו לארח אירועים קטנים שיכולים להתאים לאנשים רבים כיום. לא כל אחד רוצה חתונה מפוצצת או ברית עם מאות אורחים, וקהל צעיר וטרנדי יודע להעריך אירועים קטנים ואינטימיים בהם יש רק את החברים הקרובים והמשפחה. אחד הברים שמצטיינים מאוד בנושא של אירוח אירועים קטנים הוא הבירגארדן. רשת הבירגארדן היא רשת מוכרת שהצליחה לעשות לעצמה שם בזכות אלכוהול איכותי ואירוח ברמה גבוהה, מה שהביא את קברניטיה להחלטה שכדאי מאוד לארח אירועים קטנים ולתת לאנשים עוד אלמנט של שירות.

חוויה של שירות

בבירגארדן מספקים בר לאירועים קטנים ברמה גבוהה, וזה מתבטא גם באלכוהול האיכותי והייחודי שהרשת יודעת להגיש, וגם במנות שף מוצלחות וטריות שמוכנות במקום ומחמיאות לאלכוהול בצורה שהיא לא פחות ממושלמת. בנוסף, בבירגארדן שמים דגש גדול על יצירת אווירה נכונה באמצעות מוזיקה ועיצוב ברמה גבוהה, אך מה שעושה את ההבדל זהו היחס האישי שניתן לכל לקוח. ברשת עושים מאמצים גדולים מאוד כדי לספק לאנשים חוויה ייחודית, בין אם באו להתארח או לארח אירוע.