בר לאירועים

הרבה מאוד אנשים צעירים חולמים להיות ברמנים ומפנטזים על ערבי ברים עם מוזיקה, בנים, בנות והרבה כיף. החלום הזה לא תמיד עוזב אנשים, שכן האלכוהול הוא משהו מושך ומרתק, והוא מהווה חלק בלתי נפרד מכל מסיבה. הבר הוא תמיד המקום הכי עמוס בכל מסיבה או חתונה, ואנשים מזמן כבר לא שותים רק וודקה רדבול, כאשר בישראל התחילו לאהוב גם את הקוקטיילים והמשקאות המיוחדים יותר. הקוקטיילים מעניקים לאנשים הרגשה אקזוטית, שכן הם בדרך כלל מאוד פירותיים עם טאץ' קטן של אלכוהול, הם צבעוניים מאוד, מגיעים בכוסות משוגעות ויש אפילו מקומות שלקחו את העניין לשלב הבא ומגישים קוקטיילים בכל מיני צורות יוצאות דופן, כמו בתוך פסלים ואפילו כובעים. בתוך כך, יש גם הרבה סוגים של בירות וליקרים שמוגשים באירועים, דבר שלא היה נפוץ בעבר.

 

אלכוהול טוב זה משהו שיכול לשדרג מסיבה או אירוע עסקי במסעדה ואנו רואים היום גם טרנד של בר לאירועים בשרון שמגיש הרבה מאוד סוגים של משקאות. הבר הופך באופן מיידי למרכז העניינים ולרוב הוא גם מעוצב בצורה מרשימה, מקושט ומלא באנשים יפים ושמחים. יש הרבה אנשים שמגדילים לעשות ומזמינים בר שייקים, בר פירות ועוד הרבה מאוד סוגים של גימיקים שאמורים לקחת את כל העניין צעד אחד קדימה. כל מי שמרים אירוע כיום משקיע באלכוהול, מתוך ידיעה שאנשים צריכים אותו כדי להשתחרר וליהנות, ואם משקיעים – אז עד הסוף.

בר לאירועים

שדרוג המסיבה

אחד המקומות הכי טובים בארץ בנושא של אלכוהול זהו ה-"Beergarden". הרשת המצליחה מספקת אלכוהול איכותי בכל הסניפים שלה, שמגיע לצד אוכל טרי ואירוח ברמה גבוהה. לאחרונה החלו ב-"Beergarden" לארח אירועים קטנים לכמה עשרות אנשים בסניף בהוד השרון וגם שם מוגש אלכוהול איכותי ובר מרשים אשר מספק אלכוהול שמשדרג את כל המסיבה.