בר מצווה ביום שישי

הגעה לגיל המצוות היא אירוע מרגש ומכונן לכל הדעות, וכראוי למעמד זה, מדובר על חגיגה שצריכה להיות לא פחות ממדהימה. חגיגת בר מצווה מיוחדת ביום שישי היא למעשה בחירה נפוצה שכן משפחות רבות בוחרות לחגוג אירועים כמו זה בערב הכי מיוחד בשבוע – ערב שישי.
כדי להשלים את התמונה, לא מספיק לבחור בעיתוי מוצלח כמו יום שישי, אלא צריך לדאוג לאירוע משגע שיהלום את האווירה. לא כל המשפחות מוצאות לנכון לחגוג בצורה המוכרת – על ידי מסע משפחתי או עם חברים לכותל בירושלים. ישנן גם משפחות שאילוצים שונים מונעים מהן להוציא מסע כזה לפועל כמו תקציב, לוגיסטיקה ואפילו מזג האוויר. ולפעמים, הילדים פשוט מעדיפים להתכנס עם כל יקיריהם לאירוע אינטימי שהוא ארוחה טובה במקום קרוב לבית. הילדים האלה מבינים שהעיקר הוא ה'ביחד', והם צודקים.

בר מצווה ביום שישי

בבירגארדן – המקום בו האוכל מוגש חם, הבירה מוגשת קרה, והלב מוגש לאורחים – תוכלו ליצור לילדכם מסיבה בדיוק כזו שהוא יזכור לעוד שנים ארוכות. מתחמי האירועים שלנו – הגינה החיצונית או החדר הפרטי – מבודדים משאר המסעדה, כך שהאווירה באירוע שלכם תישמר אינטימית וצוות העובדים המיומן שלנו יפעל אך ורק עבורכם, כדי לשמור על החיוך והרווחה שלכם.
החללים שלנו מאובזרים בכל אביזרי המולטימדיה שצריך כדי להקרין סרטונים שיעלו סומק על לחי החתן ודמעת הרגשות על לחי הוריו. לא לדאוג, יש גם טישו.
אז אם אתם מחפשים רעיונות לבר מצווה בצהריים ביום שישי, בלי להתפשר על איכות האירוע שלכם, ולשמור על ייחודיות ומשפחתיות, אנחנו מזמינים אתכם לקפוץ לבירגארדן במתחם שרונה בתל אביב או מתחם שרונים בהוד השרון ולהכיר את המשפחה המושלמת במקום האידיאלי לאירוח מקצועי מהלב.