בר מצווה בכפר סבא

הרגע הגדול והמשמעותי בכל חייו של מתבגר הוא כמובן הבר מצווה. ההגעה לגיל 13 היא אירוע חשוב שכולל סביבו לא מעט חגיגות מאירועים. החל מהעלייה לתורה, דרך חגיגת היום הולדת וברוב המקרים, גם באירוע חגיגי לחברים ולמשפחה. הקושי הגדול בהרמת אירוע לבן שהופך לגבר הוא מציאת אולם לאירוע. ישנם הרבה מאוד סוגי אולמות המתאימים למגוון סוגי אירועים. מציאת אולם לבר מצווה צריכה להיות מתאימה לגודל המשפחה ורצונה בכל הנוגע לגודל האירוע ויישומו בפועל. זוהי לא משימה פשוטה והיא מתחילה בהגדרות הנכונות.

בר מצווה בכפר סבא

במשפחות מסוימות נהוג לעשות אירועים גדולים. מדובר במשפחות מסורתיות ודתיות ולעיתים, האירוע יכול להגיע מבחינת היקפו לאירוע כמו חתונה. במקרה כזה, אולם לבר מצווה יכול להיות למעשה אולם בגודל של אולם חתונות וכמות המוזמנים יכולה להגיע לכמה מאות. עם זאת, זה לא המקרה ברוב המשפחות. מרבית המשפחות יעדיפו אירוע סולידי עם המשפחה והחברים הקרובים. יש לא מעט אולמות שמסוגלים לספק אירוע בגודל בינוני בסכום שווה לכל נפש, אם כי לא כולם איכותיים במיוחד. אירועי בר מצווה ידועים בכך שהמארגנים בדרך כלל יוצאים עם רווח ובחירת אולם בגודל מתאים והתאמת האירוע לכמות המוזמנים תחסוך כסף ולא תמעיט מערך החגיגה.

חבילה שלמה

ישנם אולמות רבים במרכז ובשפלה שמציעים אירועים ל-70 או 80 אנשים, כולל חבילה המורכבת ממוזיקה, מזון ורחבת ריקודים, אך כאשר בוחרים אחר אולם לעריכת בר מצווה בכפר סבא רואים כי הבירגארדן הוא המקום שנותן את הערך המוסף. אם אתם מתעניינים באירועי בר מצווה מיוחדים, אנו מזמינים אתכם לבירגארדן. בבירגארדן שמים דגש על הכל, החל מאוכל שמוכן במקום, דרך אלכוהול ברמה גבוהה ועד עיצוב מרשים ואווירה איכותית. בר מצווה יש פעם בחיים, חשוב להעניק לנער יום שלא ישכח, במקום מכובד שמכבד גם את עצמו ומעניק יחס אישי לכל הלקוחות. אם אתם מחפשים מקום לאירוע קטן בשרון, אנו ממליצים לכם להגיע לבירגארדן.