בר מצווה בפתח תקווה

אין שום ויכוח על כך שפתח תקווה היא אחת הערים המבוקשות בישראל הן מבחינת מגורים והן מבחינת מסחר, שירותים לאזרח ואפילו מבחינת מקומות לאירועים. לפתח תקווה יש כמה מהאולמות המרשימים בארץ והיא מלאה גם במקומות בהם אפשר לקיים אירועים קטנים. בר מצווה בפתח תקווה רלוונטית להרבה אנשים הגרים במרכז, כי היא גם קרובה לתל אביב וגם זמינה לאנשים המגיעים מהפריפריה. היתרון היחסי של פתח תקווה הוא שישנם אולמות שכבר התאימו את עצמם לאירועים קטנים יותר מחתונה וכך הם יוצרים טווחי מחירים הגיוניים יותר.

בר מצווה בפתח תקווה

אולמות קטנים יותר, קומפקטיים, אורבניים ואפילו מסעדות שהוסבו במיוחד לאירוע, הופכים את החיפוש של מקום לבר מצווה בפתח תקווה לפרקטי יותר עבור ההורים והחוגגים. אין צורך לשכור אולמות חתונה מפוצצים, או מקומות ציבוריים גדולים שיהוו נטל כלכלי, אלא בחירה חכמה של מקום תחסוך כסף, זמן ותגדיל את היכולת להתעסק בנושאים שמסביב. בר מצווה היא אירוע חשוב אצל כל משפחה. זה מתחיל מהעלייה לתורה דרך שאר ארוחות ואירועים קטנים, שמהווים את ההכנה לאירוע הגדול. אם אתם מתעניינים באירועי בר מצווה מיוחדים, שימו לב לבירגארדן.

אירוח יוצא דופן

בפתח תקווה המגוון רחב יותר באופן יחסי מאשר מקומות אחרים, הן בפריפריה והן בתל אביב עצמה, שם יציעו אופציות עקלקלות ולא מותאמות לאירוע בסדר גודל של בר מצווה. אחד המקומות היותר מרשימים הוא סניף הבירגארדן בעיר. רשת בירגארדן היא רשת מוכרת שהתפתחה באמצעות מספר פרמטרים. ראשית, הרשת התמקדה באלכוהול איכותי ויוצא דופן אותו לא ניתן להשיג בכל מקום ושנית, היא הוסיפה אלמנטים של אווירה נעימה ועיצוב מרשים. בסניפי הבירגארדן מגישים אוכל טרי שמוכן במקום, ובעיקר מעניקים יחס אישי וחם לכל אחד מהלקוחות, לבטח אם הם רוצים לקיים אירוע במקום, הכולל כמה עשרות של אורחים. אם אתם מחפשים מסעדה לאירוע קטן, אנו ממליצים ליצור קשר עם בירגארדן.