בר מצווה ברעננה

בר מצווה הוא אירוע מרגש לכל הדעות. אם לא די בכך שמדובר במסיבה כיפית עם כל החברים והמשפחה האוהבת, הרי שגם מדובר באחד מהאירועים הראשונים בחייו של אדם המחברים בינו ובין המסורת. גם לחילונים שבינינו, לא ניתן שלא לחוש את הסמליות שבטקס המעבר הזה ובהרגשה שזה עושה לכל נער, כשער כניסה לעולם ההתבגרות. למי מאיתנו שמחפשים לערוך בר מצווה ברעננה והסביבה, ישנם כמה פרמטרים שכדאי לשקול לפני שבוחרים מקום, כי האפשרויות רבות ומגוונות.

המקום הנכון

אז לפני שאנחנו קופצים על אולמות אירועים או בודקים מסעדות במלונות בתל אביב והרצליה, שווה לבדוק גם את הערים השכנות. ערי השרון מאד קרובות ולהבדיל ממקומות שעורכים אירועים פרטיים בתל אביב, הנגישות לערים אלו נוחה יותר. לטובת האורחים כדאי למצוא מקום עם הרבה חניה ומעט פקקים. מלבד אלה, כמובן, רצוי לבחור במקום שידע ליצור חוויה שהיא קצת יותר מגנרית. מדובר באירוע של פעם בחיים ואנחנו רוצים שכמו שהוא יהיה כיף, הוא יהיה חוויתי ומשמעותי עבור בר המצווה ועבור אורחיו. מקום שידע לשלב בין הצורך באירוע מכובד עם אוכל טוב, לאווירה צעירה ותזזיתית עם מוסיקה שאפשר לרקוד איתה. בהוד השרון, לצורך העניין, ניתן למצוא מקום שעונה על כל אלה, הלוא הוא בר הבירה המפורסם, ה- "Beer Garden".

מארח את כל סוגי האירועים

כשמחפשים לערוך אירוע מכל סוג שהוא, בין אם בר מצווה ברעננה או אירוע עסקי בהרצליה, ה- "Beer Garden" הוא אחד מן המקומות הפופולריים באזור השרון לאירועים עם אופי ייחודי. מדובר במקום מעוצב להפליא עם אוכל מצוין ושירות אדיב. כמו שהוא מתמקצע באירוח אירועים עסקיים של 30 איש, המקום גם מתמחה ביצירת בר המצווה המיוחדת שכל כך רציתם.