בר מצווה מיוחדת

חגיגות בר מצווה עם אופי

בר או בת מצווה היא חגיגה מסורתית הנערכת כשהילדים מגיעים לגיל מצווה. למרות שמנהגים יכולים להשתנות מאוד בהתאם למסורות היהדות הנהוגות בכל משפחה, חתן בר המצווה בדרך כלל קורא בקול מהתורה, משתתף בטקס הדלקת נרות ומקבל מתנות. לאחר הטקס נהוג לפנק את האורחים בארוחה . בר מצווה הוא טקס התבגרות חשוב, והזדמנות למשפחה ולחברים להתכנס ולחגוג. אם אתם רוצה רעיונות לבת מצווה קטנה עבור ילדכתם, כדאי שתחשבו על רעיון יצירתי שיהפוך את האירוע לכזה.

בר מצווה מיוחדת

חגיגות בר מצווה מיוחדת- בחרו נושא יצירתי

בעוד בר ובת מצווה הם טקסים דתיים מבחינה טכנית, משפחות רבות בוחרות נושאים שאינם דתיים כלל. מסרטים אהובים, לקבוצות ספורט ועד לטרנדים החמים לאותה תקופה כמו מסיבות טיק-טוק. אתם יכולים להמציא נושא יצירתי המבוסס על אחד מהתחביבים או תחומי העניין של ילדכם. הזמינו מתכנן אירועים שמתמחה בבר מצווה, או תתכננו בעצמכם את כל האירוע מהיסוד. זו ההזדמנות שלכם לעשות הכל ולערוך לילדכם את מסיבת יום ההולדת הבלתי נשכחת בחייו.

החלק החשוב של האירוע- בחירת מקום ייחודי

אם אתם מתכננים בר מצווה מיוחדת מאפס, אחד הדברים הראשונים שתצטרכו לעשות הוא למצוא את המקום המתאים ביותר. בעוד שאת הטקס ניתן לערוך בבית הכנסת, את קבלת הפנים והסעודה תוכלו בקלות לערוך במסעדת ביר גארדן במרכז. המקום מיומן לארח אירועים משמעותיים מעין אלה, וישמח לעמוד לעזרתכם בעיצוב החלל לפי הנושא ורעיונות לבר מצווה בצהריים שבחרתם. בין חללי אירועים מודרניים למקומות חוץ וחצרות אחוריות, ביר גארדן מביא איתו משהו מיוחד וקסום. המקום מאפשר לכם ליהנות מהחוץ באותה מידה כמו מהפנים המעוצב. האוכל, עם הריחות המשכרים, ישאיר אצלכם ואצל האורחים שלכם טעם של עוד. הבירה המצוינת המוגשת במקום לא תשאיר אצל הקהל המבוגר ספק כי מדובר בבירה הטובה בעיר. מוזיקה, שירות ואווירה מנצחים יהפכו את האירוע שלכם ממצוין לבלתי נשכח!