בר קוקטיילים לאירועים

הרבה מאוד אנשים צעירים חולמים להיות ברמנים ומפנטזים על ערבי ברים עם מוזיקה, בנים, בנות והרבה כיף. החלום הזה לא תמיד עוזב אנשים, שכן האלכוהול הוא משהו מושך ומרתק, והוא מהווה חלק בלתי נפרד מכל מסיבה. הבר הוא תמיד המקום הכי עמוס בכל מסיבה או חתונה, ואנשים מזמן כבר לא שותים רק וודקה רדבול, כאשר בישראל התחילו לאהוב גם את הקוקטיילים. בר קוקטיילים לאירועים מעניק לאנשים הרגשה אקזוטית, שכן הם בדרך כלל מאוד פירותיים עם טאץ' קטן של אלכוהול. הם צבעוניים מאוד, מגיעים בכוסות משוגעות ויש אפילו מקומות שלקחו את העניין לשלב הבא ומגישים קוקטיילים בכל מיני צורות יוצאות דופן, כמו בתוך פסלים ואפילו כובעים.

קוקטייל טוב זה משהו שיכול לשדרג מסיבה ואנו רואים היום גם טרנד של דוכן קוקטיילים בהזמנה. עם זאת, קוקטייל צריך לדעת להכין, וכדי שהם יוכנו בצורה איכותית, צריך ללכת למקומות שמתמחים בהם. בר קוקטיילים הוא רלוונטי לחתונה, או לכל אירוע אחר, ובכך מקבלים משהו שהוא ייחודי ויוצא דופן מכל דבר אחר שאנחנו מכירים. לא עוד בירות ו-וודקה, אלא משהו צבעוני, מהנה ואפילו כזה שהופך לאטרקציה המרכזית בערב.

התמחות ספציפית

יש הרבה מקומות שמתמחים באלכוהול ברחבי הארץ, אך רשת בירגארדן היא רשת שידוע שהיא מתמחה באלכוהול ייחודי. ברשת חרטו על דגלם את הנושא של האלכוהול הייחודי בארץ, ומשם הם הרשת צמחה להיות רשת קולינרית מובילה בישראל. בר הקוקטיילים של הבירגארדן הוא יוצא דופן ומביא משקאות אקזוטיים מכל רחבי העולם. לאחרונה, החל הבירגארדן לארח אירועים קטנים של עד כמה עשרות אנשים בסניפים, ובר הקוקטיילים הפך להיות חלק בלתי נפרד מהחוויה. בבירגארדן משלימים את אותה חוויה עם אירוח חם ויחס אישי. אם אתם מתעניינים בבר לאירועים, אנו מזמינים אתכם לבירגארדן.