בר רמת השרון

העיר רמת השרון משנה את פניה בתקופה האחרונה בכל מה שקשור לתחום הקולינריה. קונדיטוריות מפנקות, מסעדות גורמה והסינמה סיטי שכולל בתוכו מגוון של מסעדות, ברים ופאבים נכנסו לרשימה מכובדת בקטגוריה הזאת. כיום, כאשר מחפשים בר רמת השרון הופכת להיות אופציה נהדרת בשביל לא מעט מבלים. היא אמנם עדיין לא מתקרבת לרמות של ערים כמו תל אביב או ראשון לציון, אך ביחס לסביבה שלה היא מספקת בסיס טוב לבילוי ומאפשרת לשכנותיה מהשרון לעשות גיחה קצרה וליהנות ממקומות אטרקטיביים ואיכותיים שלא הכירה בעבר. אחד הגורמים העיקריים לכך היא רשת "בירגארדן" שהתמקמה לה במתחם שרונים המוכר והטוב.

בר רמת השרון

המקום, שחרט על דגלו את אווירת "גינת שיכר", הביא לישראל שילוב של תרבות שתייה עם ניחוח אירופי, חוויה קולינרית מעניינת ואווירה נינוחה ומזמינה. בכך היא מהווה אופציית בילוי מאוד אטרקטיבית לישראלים שפתוחים לרעיונות חדשים ולקונספטים מחו"ל בכלל ומטיולים בחו"ל בפרט. קהל הלקוחות שלה מגוון וכולל כמובן צעירים אך גם לא מעט מבוגרים, זוגות וחבורות שלמות. רמת הביצוע במקום שכזה חייבת להיות גבוהה, אחרת זה לא יחזיק מעמד ואותם ישראלים ירגישו מיד בזיוף.

לא מתפשרים על איכות

רשת "בירגארדן" כוללת כבר מספר מסעדות וברים ואין ספק שהיא התפתחה מאוד בשנים האחרונות ורשמה גידול במספר הסניפים שלה. אם אתם מחפשים בר לאירועים, בירגארדן זאת בחירה מצוינת. כל זאת קורה למרות שוק מסעדנות בעייתי בישראל בו רשתות נאלצות לצמצמם סניפים ומקומות פרטיים נסגרים אחרי תקופות קצרות למדי. במקום עצמו תמיד תמצאו שולחנות ארוכים המזמינים ישיבה משותפת עם זרים ויש שיגידו שזה מה שהופך את המקום למיוחד. העובדים שמים לב לפרטים הקטנים ותמיד מספקים ללקוח את כל מה שהוא צריך בכדי ליהנות וזאת באמצעות יחס חם.