בר שכונתי

אנשים צעירים אוהבים לבלות, וכל אדם שגר לבד ואוהב את לצאת החוצה, לשתות, לאכול ולפגוש אנשים, מוצא לעצמו כמה מקומות שהוא אוהב ואותם הוא פוקד על דרך קבע. ועל כן, כך נוצרו הברים השכונתיים שכולנו מכירים. הקונספט של בר שכונתי החל בתל אביב, שכן יש הרבה מאוד מקומות שנועדו לתפוס את האוכלוסייה המקומית ולהתאים לה את התפריט והאווירה. הקונספט תפס ואנשים מאוד אוהבים את הברים הקטנים והמוכרים הללו, שכן הם גורמים להרגשה נוחה, נינוחות ואפילו מקומות בהם אפשר לעבוד.


בר שכונתי סובב סביב האווירה. אנשים רוצים לקבל מקום בו הם ירגישו שהם בבית, עם אנשים שהם מכירים, אוכל טוב, אלכוהול איכותי ומחירים נוחים. ניתן לראות הרבה מאוד פאבים שכונתיים באזור פלורנטין בתל אביב, שהוא שקט יותר, אך יש הרבה מאוד פאבים שעונים להגדרה הזו גם מחוץ לתל אביב. למשל, כל הקונספט של רשת בירגארדן היא של בר שכונתי והיא מצליחה לעשות זאת בצורה נהדרת בכל אחד מסניפיה. ברשת מציגים אווירה שקטה ורגועה, עם מוזיקה ועיצוב בהתאם, אשר מצליחים לגרום לאנשים להיכנס ולשבת בנוחות למשך הרבה זמן. כך, אנשים רבים מקבלים את המענה של מקום בילוי בווייב רגוע, ובמחירים נוחים.

לשים דגש על היחס

לרשת בירגארדן יש הרבה מאוד יתרונות, וזה מתחיל ביחס החם שמקבל כל אורח. יחס חם ומשפחתי זה הבסיס של כל בר שכונתי ולמעשה, כל אנשי בירגארדן, מהבעלים ועד אחרון המלצרים שמים על כך דגש. מעבר לכך, בבירגארדן מגישים אלכוהול איכותי שלא ניתן למצוא בכל מקום ובנוסף, מציעים אוכל טרי שמחמיא לאלכוהול בצורה מושלמת ומוכן במקום. לאחרונה, החליטה הרשת להתחיל ולארח אירועים קטנים של עד כמה עשרות אנשים בסניפיה ולהעביר את ההרגשה הזו לקהל שונה. אם אתם מחפשים ברים מומלצים שכונתיים, נשמח לארח אתכם בבירגארדן.