בתי קפה עם גינה

כשאנחנו יוצאים לבלות, לשתות ולאכול, לפעמים אנחנו רק מצטערים על המחנק שאנחנו חווים בין ארבע קירות וגג, דחוסים בין אנשים ומוסיקה ועיצובי פנים, כשכל מה שאנחנו רוצים זה נוף פסטורלי. אוויר לנשימה, ירוק בעיניים וקרני שמש מלטפות. האופציות שלנו לחוויות קולינריות של חוץ, לרוב יהיו בתי קפה עם גינה משום שהתפיסה הישראלית היא שישיבה בחוץ היא ישיבת קז'ואל קצרה לקפה וקטן ועוגה באמצע היום. אבל מה אם אפשר לעשות אחרת ולייצר אווירת חיי לילה ובילויים במקום פתוח?

גן בירה בווארי אותנטי

מדינות שונות באירופה כבר אימצו לפני מאות שנים תרבות של יוקרה באוויר הפתוח. בין אם מסעדות שף באיטליה וצרפת ובין אם בתרבות השתייה הגרמנית בגנים ירוקים שטופי שמש ועל שולחנות עץ גדולים. במדינה חמה כשלנו, עם מזג אוויר נעים רוב חודשי השנה, רק מתבקש שיהיו מקומות שיציעו אוכל טוב ואלכוהול איכותי בשולחנות תחת כיפת השמים. אז זה בדיוק הזמן לחדש למי שלא מכיר, ולגלות כי בארץ יש מי שאימצו את סגנון השתייה הגרמנית ובשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות יותר ויותר גינות שיכר שנפתחות ברחבי הארץ. עם בירה גרמנית מצוינת ומנות אותנטיות, תופעת גני הבירה נוסח "אוקטוברפסט" תופסת תאוצה.

לא רק בתי קפה עם גינה

אחד מברי הבירות הפופולריים ביותר הוא ה- "Beer Garden" של פאולנר שאת סניפיו ניתן למצוא במתחם שרונה בתל אביב, ובמתחם שרונים בהוד השרון. במקום תמצאו מבחר מיוחד מכל העולם שהותאם כולו לאקלים הישראלי, ומנות בוואריות שהותאמו לחך הישראלי. הישיבה בגן הבירה של ה- "Beer Garden" היא חוויה תרבותית לכל דבר. עם שירות אדיב, מוסיקה מצוינת, ואווירה חברית, נותר רק להשתזף בשמש ולהניף כוס בירה ענקית.