בתי קפה עם חצר בתל אביב

בתי קפה עם חצר בתל אביב הם כנראה האלטרנטיבה הכמעט יחידה, למי שרוצה לבלות אחר הצהריים שמשי. מי שרוצה לשתות בירה או כל סוג אחר של אלכוהול, לרוב יאלץ להסתפק בגרסת ההושבה בחוץ של ברים בתל אביב, בדמות שולחנות שפרושים על מדרכה במרחק מטר מכביש סואן ומלא צפירות. תל אביב היא אחת מהערים הצפופות בעולם, ולא פלא שמעטים המקומות שנהנים מפיסת שמים ונוף יפהפה. ועדיין, זה לא בלתי אפשרי למצוא מקום לשתות בו בירה שמרגיש כמו ישיבה באינגליש גארדן במינכן.

מתחם שרונה

שרונה הוא ממרכזי הבילויים היפים ביותר בישראל והוא בנוי על המושבה הטמפלרית העתיקה שהוקמה במאה ה- 19. במתחם ניתן למצוא מבנים עתיקים, שבילים מסותתים ומדשאות מוריקות. בין כל אלה ישנם מוזיאונים, מסעדות, חנויות ושרונה מרקט. למי שמחפש לשתות בירה קלילה של צוהריים, ואולי אפילו להשתכר קצת ביום שמשי חופשי, ה- "Beer Garden" של פאולנר נפתח כל יום ב- 16:00 אחר הצהריים ובשישי- שבת ב- 12:00. הביר גארדן הוא אחד מן הברים היחידים בתל אביב שמציע חצר אמיתית, עם אוויר טוב וישיבה מרווחת. במקום ניתן למצוא מבחר בירה עצום מסוגים שונים כגון חיטה ולאגר, ותפריט אוכל בסגנון בווארי שמשלים את החוויה התרבותית במבנה ששימש כמבשלת בירה אמיתית, בבעלות גרמנית, לפני מאה שנה.

חיי לילה

קפה זה אחלה, אבל כבר אין צורך להתפשר עליו כשרוצים בירה טובה. ה- "Beer Garden" לא רק מציע אלטרנטיבה למקומות כמו בתי קפה עם חצר בתל אביב אלא גם לכל אחד מן הברים של העיר. בכל לילה המקום הומה אדם באווירה מדהימה. מלבד הגן הפתוח, ישנו החלל הפנימי המעוצב כמבשלת נחושת עתיקה בסטייל אירופאי אפלולי, ומדובר בפאב מיוחד במינו.