בת מצווה בהרצליה

אירועי בת מצווה לרוב מתחלקים בין אירוע למשפחה או אירוע לחברים. לעיתים אנחנו מקיימים אירוע גרנדיוזי המכיל את שניהם ולעיתים מקיימים שני אירועים נפרדים. להבדיל מאירוע בר מצווה שבמסגרתו יש את בית הכנסת והעלייה לתורה, שאליהם מצרפים כבר את האירוע המשפחתי, מדובר ביצירת שני אירועים מורכבים. אם אנחנו לא רוצים לקיים שני אירועים, וגם לא רוצים למצוא את עצמנו מנסים למלא אולם אירועים גדול, האופציה הטובה יותר היא למצוא מקום בינוני בגודלו, שיכול לשלב באווירתו בין אירוע טקסי למשפחה, ובין אירוע צעיר עבור החברים.

אירועים במסעדה

אם אתם תושבי השרון ומחפשים לערוך בת מצווה בהרצליה או ברעננה, כפר סבא ורמת השרון (או כל עיר אחרת בשרון), כדאי לכם לשקול לערוך את האירוע שלכם דווקא בהוד השרון. לא משום היותה של הוד השרון מיוחדת באופן כזה או אחר, אלא דווקא משום שבמתחם שרונים המרהיב של העיר, ניתן למצוא בר מסעדה שהפך מבוקש מאד בקרב אלה המחפשים לערוך אירועים בשרון. מאירועים עסקיים של עד 30 איש ועד לחתונות אינטימיות, ה- "Beer Garden" של פאולנר, הממוקם בשרונים, הוא בר בירה מיוחד במינו, מעוצב להפליא עם חלל פנימי מסוגנן וגינת שיכר קסומה. לאלו שמחפשים לערוך אירוע שיקנה אווירת בילוי צעירה ומדליקה, המקום מתפקד מדי לילה כפאב חי ובועט, ועבור מי שמחפש מקום אלגנטי עם אוכל טוב ושירות אדיב, יגלה שהמקום ידוע במקצועיות הצוות שלו ובתפריטיו המיוחדים.

בת מצווה בהרצליה

ה- "Beer Garden" ממוקם באזור רווי חנייה והגישה למקום מאד נוחה. למי שמחפש מקום לאירועים קטנים בהרצליה חגיגת בת מצווה בביר גארדן יכולה לסגור את שתי הפינות מבלי להתפזר לאולמות אירועים גדולים, ולספק לכם אירוע מיוחד במינו אותו החוגגת לא תשכח לעולם.