בת מצווה בנתניה

בת מצווה היא אחד מהאירועים החשובים ביותר עבור כל נערה מתבגרת. לא רק מדובר בטקס שמציב את הנערה במעמד חברתי שונה בין חבריה, אלא שהוא גם מסמל את לקיחתן של זכויות ומחויבויות שונות בבית כמעין תהליך התבגרות ראשוני. מדובר באירוע מרגש שכל נערה רוצה שהוא יהיה הכי מושלם וכמו שהיא מדמיינת אותו. למי מאיתנו שמחפשים לערוך אירוע בת מצווה בנתניה עבור ביתם, חייב לקחת בחשבון כי יש מקום שמציע ערב מיוחד במינו, גם בין הסטנדרטים של אירועים בוגרים יותר כגון אירועים עסקיים וחתונות.

בר בירה וגינת שיכר

במרחק נסיעה די קצר מנתניה, ובסמוך לקניון שרונים בהוד השרון, קיים אחד מברי הבירות המקצועיים והיפים ביותר בישראל. ה- "Beer Garden" של פאולנר הוא פאב מיוחד ואחד מן המקומות המקצועיים ביותר בארץ בהגשת בירה. את סניפו השני ניתן למצוא במתחם שרונה שבתל אביב. המקום, שמחולק לבר מעוצב באסתטיקה אירופאית מסוגננת ולגינת שיכר כאילו נשלפה מפסטיבל אוקטוברפסט בבוואריה, הוא אחד ממקומות הבילוי המיוחדים באזור השרון. מדי לילה ניתן להגיע ולהתרשם מהאווירה המשוחררת של צעירים, מבוגרים ומשפחות גם יחד שנהנים מתפריט אוכל מצוין ומכוסות בירה ענקיות. את הביר גארדן ניתן לסגור לאירועים פרטיים, ולערב באווירה תל אביבית צעירה ומדליקה שחוגגת בת הבת מצווה לא תשכח לעולם.

אירוע שהוא גם בשבילכם

אז למי שמחפש לחגוג בת מצווה בנתניה ה- "Beer Garden" הוא אופציה שכדאי לקחת בחשבון. המקום, שמתורגל כבר בעריכת אירועים רבים, יספק לא רק חווית התבגרות טקסית וצעירה עבור בתכם, אלא גם תאפשר בילוי אלכוהולי איכותי בשביל הקהל הבוגר יותר. עם מבחר בירות מהמיוחדים ביותר בישראל, תמצאו את עצמכם נהנים כאילו מדובר ביציאה לילית של חברים בסופ"ש.