בת מצווה ברמת השרון

בת מצווה הוא אירוע מיוחד במינו וחשוב שכך יורגש. כחלק מבעיית השוויון בתרבות ובמסורת היהודית, ששמה דגש על תהליך ההתבגרות של הגברים בבר המצוות, והותירה את התבגרותן של נשים כמאורע חסר טקס או ציון, עריכת בת מצווה הוא סוג של תשובה מודרנית שאסור לנו להקל בה ראש. בת מצווה, בדיוק כמו בר מצווה, צריכה להיערך כאירוע מיוחד במינו שחוגג את התבגרותה של הנערה, קבלת החובות והזכויות, ויותר מכל ערב כיפי ומהנה שכל כולו לכבודה ולשמחתה.

בת מצווה ברמת השרון

מי שמחפש לערוך בת מצווה בהרצליה או ברמת השרון, או בכל אחת מהערים הסמוכות, אסור שיפול בהקלת ראש למקום שהוא הכי קרוב לבית בתוך העיר, וסוגר לנו את הפינה מבלי לשבור את הראש. הרי גם ככה מדובר בערים שקרובות זו לזו ויחד הן מציעות היצע מרשים עבור כל אזור השרון והמרכז. בהוד השרון לדוגמה, ניתן למצוא את אחד מן המקומות שהפכו לפופולריים בחיי הלילה של המרכז, אליו מגיעים מבקרים מכל רחבי הארץ, ואותו ניתן לסגור לאירועים פרטיים, הלוא הוא ה- "Beer Garden". מאירועי בוטיק לעסקים, דרך בת מצוות ועד לחתונות, המקום שמארח את פסטיבל אוקטוברפסט המקומי מדי שנה, הוא בר לאירועים פרטיים המצטיין בעריכת אירועים בלתי נשכחים בעלי אופי מיוחד ולא שגרתי.

אווירה של חו"ל

אם אתם מחפשים לערוך בת מצווה ברמת השרון או עריה השכנות, ה- "Beer Garden" יספק לכם גם את הטקסיות המכבדת את המעמד (הבאמת חשוב), וגם אווירת בילוי עבורכם, עבור המשפחה ועבור חבריה של הבת. עם צוות מקצועי באווירה חברית, תפריט אוכל בווארי מדהים ומבחר בירות מרשים, הביר גארדן הוא בר בירה בסגנון אירופאי שמעוצב כולו בגן וחלל פנימי לאווירה מדויקת.