בת מצווה ברעננה

איך בוחרים מסעדה לחגוג בה בת מצווה? הרי יש כל כך הרבה מסעדות מכל כך הרבה סוגים, שאם נשים לרגע בצד את המחיר, אנחנו צריכים לברור בין סוגי אוכל, אסתטיקה ואווירה. בת מצווה הוא אירוע שאורחיו הם גם החברים הצעירים של החוגגת שרוצים לרקוד ולהשתולל, וגם בני המשפחה, ביניהם אנשים מבוגרים. מי מאיתנו שגר ברעננה ומחפש אחר מקום לחגוג בת מצווה ברעננה ימצא כי אולי התשובה המושלמת לחיפושיו בכלל נמצאת בהוד השרון.

בר מסעדה בהוד השרון

אנחנו רוצים מצד אחד לכבד את האורחים המבוגרים שמצפים לאוכל טוב וישיבה נוחה, אך חשוב מכך, רוצים לראות את הבת נהנית עם החברים כאילו זו מסיבת כיתה עם מוסיקה וריקודים. בטרם נבחר מסעדה יוקרתית ואלגנטית עם מנות שף מעוררות השתאות, צריך לזכור שדווקא אווירה של בר קרובה יותר לסוג הבילויים מהם נהנים בני הנוער הצעירים. זו בדיוק הסיבה שבמקום לחפש אחר מסעדה יוקרתית, עדיף לחפש בר מסעדה שמצד אחד יודע לייצר אווירת בילוי לילית ומצד שני מגיש אוכל ברמה גבוהה, עם מטבח אמיתי ולא עם מטבח של ברים. בהוד השרון, הסמוכה לרעננה מדרום, ניתן למצוא את ה- "Beer Garden" של פאולנר, ולו מטבח אוכל מדהים. במקום אווירה מדהימה אותה אפשר לראות בכל ערב מחדש.

בת מצווה ברעננה

אם תתפשרו על רעננה עצמה, תגלו כי הגישה להוד השרון קלילה מאד וסביבת מתחם שרונים בו ממוקם ה- "Beer Garden" רוויית חניות ונוחה לגישת כל אורחיכם. עם גן קסום ובר מעוצב היטב, תמצאו בר לאירועים פרטיים עם שילוב מדויק בין טקסיות וקלילות. גם אם הצעירים לא יכולים ליהנות מהאלכוהול וממבחר הבירות העצום, הם יכולים ליהנות מאווירת חיי הלילה שהמקום מייצר במומחיות.