בת מצווה בשרון

תושבי רמת השרון? הרצליה? הוד השרון אתם כאן? גם אנחנו! התחילה שנת המצוות בבית הספר ואתם כבר חוששים מהתכנון וההשקעה שתידרשו להם ממש בקרוב? אתם יכולים להפסיק כי בת מצווה בשרון חוגגים רק בבירגארדן, רשת המסעדות שהופכת כל לקוח למשפחה.
אנחנו יודעים כמה קשה להיות הורים לילדה החוגגת בת מצווה בשרון. לא פשוט להפיק אירוע בת מצווה מיוחד שכולם ידברו עליו, שהילדה שלכם תרגיש בו בעננים ושיעמוד בסטנדרט הגבוה של האירועים באזור. ואנחנו שמחים לבשר לכם, שיש לנו בדיוק את מה שאתם צריכים, אז נעים להכיר – מתחם האירועים של מסעדת בירגארדן במתחם שרונים.

בת מצווה בשרון

המתחם שלנו הוא מרחב פתוח בדמות גינה ירוקה ויפהפייה שמכניסה את כל האורחים לאווירה קסומה כבר בכניסה, ולימים עם מזג אוויר פחות אידיאלי עיצבנו מתחם מקורה שפשוט עושה חשק לחגוג את החיים. האווירה האינטימית והמיוחדת מתאפשרת הודות להפרדה מחלל המסעדה הראשי והצוות המיוחד של המלצרים המנוסים שנקצה עבורכם ועבור האורחים בלבד. המלצרים שלנו מוכשרים לטפל באירועים מא' ועד ת' ועושים זאת מידי יום באהבה גדולה, כמו האהבה שלנו לבירה.
תפריט האוכל שלנו נכתב בידיהם של שפים מקצועיים עם כמיהה לרגש אנשים דרך אוכל ואין ספק שתרגישו זאת כבר מהביס הראשון. למבוגרים שבין המוזמנים תהיה גם האפשרות ליהנות ממשקאות חריפים ותפריט בירה ייחודי – המומחיות הכי גדולה שלנו שמציבה אותנו בחוד החנית של רשתות ההסעדה בארץ.
אנחנו שמחים ונרגשים בכל פעם שמשפחה בוחרת בנו לחגוג בת מצווה בשרון ואירועים בכלל ומצפים לפגוש עוד ועוד אנשים שיצטרפו למשפחת בירגארדן. בואו לחגוג עימנו באירוע בוטיק בשרון שיסיר את כל החששות מליבכם ויאפשר לכם ליהנות מהחגיגה הכי מיוחדת של בתכם בשנה מרגשת שכזו.