השכרת מקום לאירוע קטן

המהות של אירועים היא תמיד כיף, חברה, צחוקים ובידור. אנשים תמיד אוהבים להיות חלק ממפגשים חבריים ומאירועים מהנים, אך הם לא תמיד אוהבים לארח ולארגן אותם. מדובר בטרחה רבה והרבה דברים לדאוג להם. יש דאגה מבחינת האוכל, הבידור, הציוד ולמעשה, כל מה שאירוע כולל. לכן, הרבה מאוד אנשים אשר רוצים לארח אירוע קטן, מחליטים ללכת על סוג של "מיקור חוץ" ולחפש אחר מסעדה או אולם קטן לאירוע עסקי שיעניק מקום, ציוד ובעיקר אוכל ואלכוהול ברמה גבוהה. אנשים רבים לא רוצים להסתבך עם אירוח ביתי מתיש שמותיר לכלוך ובלאגן וכיום יש לא מעט אפשרויות כאשר מחפשים אחר השכרת מקום לאירוע קטן בכל רחבי הארץ.

אירוח של אירוע קטן לא צריך להיות "תיק", אלא אמור להיות כיף. כאשר בוחרים לתת לאנשי מקצוע לעשות את העבודה הקשה של ארגון, קישוט והכנת הכיבוד, אפשר ליהנות מהנעשה ולא לדאוג כל הזמן שהכל בסדר. המבחר, כאמור, הוא די גדול, אך לא כל מקום מתאים לאירוח של כמה עשרות אנשים. העדיפות היא ללכת על מקום מוכר, עם שם ומוניטין, בדיוק כמו זה של ה-"Beergarden". רשת ה-"Beergarden" היא רשת בר/מסעדה מוכרת עם מספר סניפים ברחבי הארץ, וכעת, הסניף בהוד השרון החל לארח אירועים קטנים של כמה עשרות אנשים.

מסעדות ידידותיות לילדים

 

היחס עושה את ההבדל

הרשת מתגאה באוכל טרי ומגוון, ובאלכוהול מהשורה הראשונה. בנוסף, האווירה בכל הסניפים היא תמיד נעימה, שכן המקום מעוצב בצורה מרשימה והיחס הוא תמיד ראשון בהיררכיה. היחס האישי שמקבל כל לקוח טבוע אצל אנשי "Beergarden" וזה מתחיל עם המנהלים הגדולים ובעלי הרשת, ויורד עד לאחרון המלצרים. היחס הוא זה שעושה את ההבדל ומחמיא למעטפת מסביב, כך שהאירוע, בין אם מדובר במפגש חברתי סתמי או בחתונה, יתבצע על הצד הטוב ביותר.