השכרת מקום ליום הולדת

יש כל מיני סיבות ללכת על מקום להשכרה ליום ההולדת. חלק מהן יכולות לנבוע מחוסר הרצון או הנכונות להשתמש בבתים האישיים כדי לחגוג את יום ההולדת, וחלק מהן יכולות לנבוע מהרצון או הנכונות לחגוג אותה במקום ייעודי, למען יצירת חוויה מסוימת.

 

השכרת מקום ליום ההולדת – אספקטים שונים

 

אילו מין חוויות ניתן ליצור בבר מסעדה? ובכן, אם מתבוננים באספקטים השונים שניתן לגלות במיקום שכזה – הדבר נהיה ברור יותר. ראשית, מדובר במקום שמגישים לך אוכל. שנית, מדובר במקום עם אווירה חברתית. ולבסוף – מדובר במקום שמקובל לשתות בו אלכוהול והתקיים או לנהוג בו במצבים שונים של שכרות. נדמה שמדובר בשלושה אלמנטים שיחדיו אכן מסוגלים להרכיב חוויה מסוימת – שמי שמוצא בה עניין, ועוד ביום הולדתו או ביום הולדת של מקורב – יכול בהחלט לברר על השכרת מקום ליום ההולדת שמציע את כל הנ"ל.

במקרים מסוימים, אולי תהיינה עדיפות להשכרת חדר פרטי במסעדה במרכז, בתל אביב או בהוד השרון. באם כך הדבר, ישנן מסעדות בר שיכולות להציע חדר שכזה ובכך לתמוך במידת הפרטיות – לכן רבים מעדיפים אמנם יש בכך תהייה: מדוע ללכת למקום ציבורי, אם ישנה כוונה לקבל מידה מסוימת של פרטיות. התשובה לכך נטועה ברצון לחבר בין העולמות. מחד: האווירה החברתית במקום, מאידך: היכולת לשמור על גבולות ומרחב תחום. אולי כדי לדבר על דברים אינטימיים ורגישים יותר, אולי כדי למנוע ערבוב אנרגטי ופיזי עם הנוכחים, וכן הלאה סיבות.

 

עלויות לוגיסטיות למסיבה

 

במסגרת תכנון וארגון של השכרת מקום לאירוע קטן כמו יום ההולדת, ייתכן שתעלה שאלת העלויות. במקרים מסוימים, אפשר לבדוק כיצד העלויות יושפעו באם האירוע יתרחש, לפחות בחלקו – במסגרת האפי האוור. שכן במהלכה, תינתן הנחה של 10% על המאכלים, כמו גם הטבה של 1 פלוס 1 על הבירות. ההאפי האוור בביר גארדן מתרחשת בימים ראשון עד חמישי, בשעות 16-19.