חתונה קטנה בשרון

חתונה היא אירוע של פעם בחיים, ברוב המקרים ואנשים משקיעים הרבה מאוד כסף ומאמץ כדי לספק אירוע ובר לאירועים מרשים עבורם ועבור האורחים שלהם. המטרה של רוב האנשים היא לייצר אירוע חד פעמי ולשם כך הם משתמשים בגימיקים שונים, מספקים בידור ומשתדלים לספק גם אוכל טוב ואירוח אדיב. לרוב, המנטרה היא גדול יותר, מרשים יותר, יקר יותר, אך עם זאת, לא כל הזוגות חושבים כך. יש כאלו המעדיפים חתונה קטנה ואינטימית עם מעט מוזמנים ובעיקר – בלי לקרוע את הכיס. בניגוד לדעה הרווחת, ניתן לייצר חתונה קטנה ומרשימה, שתכלול הרבה אלמנטים, אך עדיין תהיה מספיק מרשימה ואיכותית, ובעיקר אינטימית.

הכל מתחיל בהשכרת מקום לאירוע פרטי ואז בבחירת קונספט, כאשר הרצון שלא להזמין כמות גדולה של אנשים מסתדרת עם בחירת אולם קטן. עם זאת, אולם קטן לא אומר דווקא אירוע פשוט, אלא ההפך. אולם קטן מאפשר לייצר אווירה יותר נעימה ואינטימית, שמתאימה להרבה אנשים. ניתן להשקיע בהרבה מאוד דברים ובפרטים קטנים עליהם אי אפשר לתת דגש באירועים גדולים. כאשר יש פחות אורחים, כל אורח מקבל תשומת לב גדולה יותר, אוכל טוב יותר, והרגשה שהיא הרבה יותר נעימה.

חתונה קטנה בשרון

 

קטן ואינטימי

באזור השרון יש לא מעט אולמות אירועים, אך עם הטרנד האחרון, של אירועים קטנים יותר, קמו גם מספר מקומות בהם ניתן להתחתן. כאשר רוצים לערוך חתונה קטנה בשרון השם של ה-"Beergarden" לבטח יעלה. רשת "Beergarden" היא רשת ברים ומסעדות מוכרת מאוד ויש לה סניפים בכל רחבי הארץ. לאחרונה החליטו אנשי הרשת להסב את הסניף בהוד השרון על מנת שיוכל לארח אירועים קטנים, ובתוכם גם חתונות קטנות ואינטימיות. היתרון הגדול בעבודה עם "Beergarden" הוא השירות האדיב והמשפחתי, האוכל הטרי שנעשה במקום והעיצוב העדכני שמתאים מאוד לאירועים קטנים ומשפחתיים.