חתונות קטנות בשרון

ארגון חתונות זה נושא מאוד מורכב מהרבה מאוד בחינות. לא פשוט לארגן חתונה שתעמוד בציפיות של המארגנים והעובדה שהמשפחה (משני הצדדים) מתערבת, בהחלט לא הופכת את העסק לפשוט יותר. לרוב, חתונות הן גדולות וכוללות אולם ענק, כמות גדולה של מוזמנים ואוכל, והרבה מאוד אלמנטים שמסרבלים את כל התהליך ולכן, בשנים האחרונות, יותר ויותר זוגות בוחרים ללכת על חתונות קטנות יותר, לוותר על ההתעסקות הגדולה ולקבל חתונות שהן יותר קטנות, אינטימיות והרבה יותר נעימות לאורחים.

היתרונות הגדולים בחתונות קטנות הם כמובן בהיקף ההוצאות, בעובדה שצריך להזמין פחות אנשים לא כל כך רלוונטיים וכן הקבלה של אירוע אינטימי יותר והאפשרות לתת יותר תשומת לב פרט קטן ולכל אורח שבא לכבד המתחתנים. כמו כן, אפשר להשקיע בדברים אחרים כשלא זורקים המון כסף על אולם – כמו באוכל יוקרתי ומדויק יותר, בקבלת הפנים ובבגדים שלובשים לאירוע. אלו דברים שלא בהכרח יתאפשרו כשמזמינים אולם גדול ומאות אורחים. חתונות קטנות יכולות להיות קסומות ויפות, אך צריך למצוא את המקום הנכון לערוך אותן. יש הרבה מאוד מקומות ברחבי הארץ שיכולים לארח אירועים קטנים ברמה גבוהה, אך המקבץ המעניין והמגוון ביותר נמצא באזור השרון.

חתונות קטנות בשרון

 

אירוח מהמעלה הראשונה

כאשר מחפשים אחר מקום לערוך חתונות קטנות או אירוע עסקי קטן בשרון השם הבולט ביותר שעולה ברשימה הוא ה-"Beergarden" שבהוד השרון. הרשת המצליחה, שמגישה כבר שנים אוכל טרי ואלכוהול איכותי במגוון סניפים ברחבי הארץ, החלה לאחרונה לאחר אירועים קטנים בסניף המצליח שבהוד השרון. המקום מעוצב בצורה ביתית ומשפחתית ומעניק הרגשה מאוד נעימה ואינטימית לאורחים. המקום מתאים לארח ימי הולדת, בר מצוות, בריתות ואפילו חתונות קטנות של עד כמה עשרות אורחים. הדגש של אנשי המקום הוא על אירוח מהמעלה הראשונה וזה נוגע לכל אנשי המקום – מהאחראי ועד לאחרון המלצרים.