ימי הולדת בהוד השרון

יום הולדת שמח ומזל טוב! אם אתם מחפשים מקום לחגוג יום הולדת למבוגרים בהוד השרון תשמחו לשמוע על מקום מהמם בדיוק בשביל זה.

כמה תהיו בבקשה?

קודם כל, כמה תהיו? האם אתם זקוקים לשולחן לצורך חגיגת חברים מצומצמת, או שהפעם אתם מחפשים לסגור מקום לכבוד מספר עגול שאתם רוצים לציין באופן מיוחד? האמת היא שזה לא משנה, כי תוכלו לבחור בכל אחת מהאפשרויות ולקבוע את התכניות שלכם בהתאם.

איפה ומתי?

אצלנו ב- Beer Garden סניף הוד השרון תוכלו למצוא את המקום לאירוע קטן במרכז שיסגור לכם פינה. בר מסעדה שנותן מענה לכל חגיגה, ושניתן גם להזמין אותו מראש ולסגור אותו בתיאום איתנו.
בסניף שלנו בהוד השרון הממוקם בקניון שרונים תהנו ממסעדה הכוללת אלכוהול משובח עם תפריט בירות בלתי נגמר, קוקטיילים, יינות ואין סוף סוגי צ'ייסרים. בנוסף, תוכלו להנות האוכל הטעים והכיפי אצלנו. ואם במקרה אתם חוגגים יום הולדת קרוב לאוקטובר, כדאי שתשקלו לברר על אוקטוברפסט אצלינו. מומלץ!

האם ניתן להזמין ספקים נוספים בסגירת אירוע פרטי?

התשובה חיובית. אם תהיו מעוניינים לקיים אצלינו אירוע יום הולדת תוכלו להזמין ספקים נוספים לבידור האורחים בשמחה. בין אם תהיו מעוניינים להזמין ליצן, ובן אם תרצו להשקיע בסטנדאפיסט או בסדנה מושקעת, נשמח לשמוע על כל יוזמה ויחד להגשים לכם את החלום עבור האנשים שאתם אוהבים.
בנוסף לכל, נדאג לאוכל טוב, ואם זה מתאים, לקנקני בירה שיכניסו טוויסט מגניב לאירוע. ניתן כמובן גם להזמין צלמים, ובתיאום מראש להקרין תכנים שונים כגון מצגות או סרטונים שיהפכו את האירוע למרגש עבור יקירכם.
אז בין אם אתם מחפשים לסגור מקום לאירוע ובין אם אתם מחפשים להזמין שולחן לכמה חברים, נשמח לארח אתכם ולעזור לכם לחגוג את יום ההולדת בצורה הכי טובה שאפשר.