לחגוג יום הולדת במסעדה

הטרנד הקולינרי צובר תאוצה בשנים האחרונות בישראל ולמרות הקושי של מסעדות רבות לשרוד, עדיין יש הרבה מאוד אפשרויות עבור ה"פודי" הממוצע. עקב תוכניות הריאליטי והתוכן הרב שיש ברשת, אנשים אוהבים לנסות יותר מסעדות באיזור השרון, יש להם יותר אופציות והם אוהבים לאכול הרבה יותר. האהבה הזו משותפת להרבה אנשים, שרק מחפשים סיבה ללכת למסעדה טובה ואין סיבה טובה יותר לחגיגה מאשר יום הולדת. השאלה היא באיזה מסעדה לחגוג, מה סוג האוכל שמגישים והאם השירות הוא מספיק טוב לכמות לא קטנה של אנשים שמגיעה לחגוג יחד.

כאשר רוצים לחגוג יום הולדת במסעדה הסיפור הוא קצת יותר מורכב. בגלל שמדובר לרוב בכמה אנשים, צריך שיהיה גיוון במנות ובאלכוהול, ושהאווירה במקום תהיה ייחודית ואינטימית. לכן, לא כל מסעדה מתאימה והעדיפות היא ללכת על סוג של בר מסעדה משודרג. מבין כל האפשרויות, מקום אחד אשר מצליח לספק ללקוחות את המכלול המדובר של אוכל טוב, אלכוהול מגוון, אווירה מהנה ועיצוב מרשים הוא סניף "Beergarden" שבהוד השרון. רשת "Beergarden" היא רשת ברים ומסעדות ותיקה אשר סניפיה מהווים את המקום האידיאלי לעריכת ימי הולדת ואירועים קטנים של עד כמה עשרות אנשים.

לחגוג יום הולדת במסעדה

 

חוויה חיובית

ב-"Beergarden" מצליחים לשלב בין אוכל טרי אשר מוכן במקום לבין אלכוהול מגוון וברמה גבוהה, במיוחד בקטגוריית הבירות. כל הסניפים של הרשת מעוצבים ברמה גבוהה, במה שיוצר אווירה מרשימה שמתאימה לימי הולדת לאנשים בכל מיני גילאים. מעל לכל התוכן, יש את רמת האירוח והסטנדרטים הגבוהים של המקום. זה מתחיל עם יחס אישי לכל לקוח וניסיון להיענות לכל בקשה בגבול ההיגיון. אנשי המקום מקשיבים לבקשות של הלקוח ומנסים לפתור כל בעיה כדי לדאוג שלכל אחד ואחד מהאורחים תהיה חוויה חיובית. אנו מציעים לך לחגוג איתנו אירוע עסקי קטן.