מועדונים לבת מצווה בהרצליה

למי שמחפש לערוך בת מצווה באזור השרון, יש לא מעט אופציות. ניתן למצוא מועדונים לבת מצווה בהרצליה כמו גם בכפר סבא, רמת השרון ורעננה. מועדונים קטנים עד בינוניים שמציעים עמדת די. ג'יי וקצת שולחנות עם אוכל, ואולי גם כמה מערכות תאורה שיתנו אפקט של מסיבה. אבל, אם אנחנו רוצים לקיים בת מצווה אחרת שגם תספק אירוע מכובד עבור המשפחה, ולא רק החברים, אנחנו נגלה שהמקומות האלה לא מצטיינים בתפריטיהם וגם לא ביכולת שלהם לחלק בין אווירת הנעורים והאווירה הבוגרת.

מקום לאירועים בהוד השרון

האופציה הטובה ביותר, בהנחה ואנחנו עושים אירוע משולב של חברים ומשפחה, ואנחנו לא רוצים לערוך אותו בסתם מסעדה שלא תיתן לחברי החוגגת את הספייס שלהם להשתולל ולרקוד, היא למצוא בר מסעדה ובו חללים שונים. מקום שמתמחה בחיי לילה אבל גם באוכל טוב, ושלא כולו מרוכז בחלל אחד רועש. ה- "Beer Garden" של פאולנר בהוד השרון הוא אחד מהברים הפופולריים בחיי הלילה בשרון שגם הפך לשם דבר בעולם האירועים. במקום נערכים אירועים כל הזמן, בין אם מדובר באירועים עסקיים אקסקלוסיביים של חברות הייטק מהאזור, או אירועים פרטיים, מימי הולדת ועד חתונות. מיתרונותיו של המקום ניתן למצוא גישה נוחה וחניות רבות, כמו גם אוכל מצוין וחוויה אלכוהולית ייחודית. אבל יותר מהכול, הדרך בה הוא מעוצב.

מועדונים לבת מצווה בהרצליה והסביבה

מה שהמועדונים לא מצליחים לייצר, ה- "Beer Garden" עושה בצורה מושלמת. העיצוב המדויק מתבטא בשילוב בין טקסיות אלגנטית וקלילות צעירה, ואל אלה מתווספת החלוקה לחללים- פנימי וחיצוני. מצד אחד גן קסום ומצד שני חלל סגור בעיצוב מרשים. המקום בו אנשים נוהגים לבלות ביום ובלילה, מתמחה בדיוק בשילוב האווירות שאתם מחפשים.