מסיבת בת מצווה מיוחדת

ההכנות לחתונות הן בדרך כלל גדולות ואינטנסיביות מאוד, במה ששונה מאוד מאירועי בר מצווה או בת מצווה. ברי מצווה, חינות ובריתות הם אירועים קטנים יותר מבחינת המוזמנים, כמות האוכל, שטח רחבת הריקודים וכוח האדם של אנשי השירות והמקום. ההשקעה הכספית היא קטנה יותר וכן גם ההכנסות, אך בכל מקרה, עדיף לבחור מקום אשר יודע איך להרים אירוע בסדר גודל מתאים, במיוחד כאשר מדובר בבת מצווה, אליה מוזמנים הרבה מאוד ילדים קטנים ומי שנמצאת במוקד היא ילדה בת 12, שנמצאת במרכז העניינים.

כאשר שבוחרים מקום בו תיערך מסיבת בת מצווה מיוחדת צריכים להתחשב גם ברצונות של הילדה החוגגת. כל בנות הכיתה חוגגות באותה שנה ולכן ייערכו השוואות רלוונטיות אשר יכולות לגרום למבוכה או לאי שביעות רצון. בנוסף, האירועים הללו צריכים להיות מותאמים, הן מבחינת האוכל שיוגש לקהל שרובו ילדים צעירים, והן מבחינת הפעילויות המוצעות במקום. מציאת מקום לבת מצווה תלוי רבות במאפיינים של המקום ובנכונות של הבעלים להפיק אירוע צנוע, אך יוקרתי.

כל המאפיינים נמצאים

בבת מצווה יש את כל המאפיינים של חתונה, אבל בקטן יותר. לרוב יש קבלת פנים, די ג'יי, רחבת ריקודים ואוכל מגוון. עם זאת, יש צורך בלמצוא את המקום האופטימלי, שיידע להתאים את עצמו לבקשות המשפחה וגודל האירוע. אסור לוותר על היוקרה והסטייל, אך חשוב מאוד למצוא מקום שיוכל להכיל ולקבל את הקהל המיוחד הזה. כאשר בוחרים מקומות לחגוג בת מצווה, אחד המקומות האידיאליים למסיבת בת מצווה הוא הבירגארדן. הבירגארדן היא רשת שהתפתחה מאוד בשנים האחרונות בזכות אלכוהול ברמה גבוהה, אוכל שמחמיא לו, ואווירה מיוחדת שנוצרת באמצעות עיצוב ומוזיקה מתאימה. הרשת החלה לארח לאחרונה אירועים קטנים, ומסיבת בת מצווה תתאים לו בדיוק מבחינת האיכות והגודל של הסניפים.