מסעדה בהרצליה

מי מאיתנו שמסתובב באזור השרון ומחפש אחר בר מסעדה בשרון לעצור בו לארוחה טובה ולברירה איכותית וצוננת, ודאי יחפש מסעדה בהרצליה לפני הכול. הרצליה נהנית יותר מכל עיר אחרת בשרון ממעמד של אנינות טעם, אותו היא סופגת מתדמית של שכבת אוכלוסייה במעמד גבוה ומהקרבה לתל אביב. עם זאת, חשוב לזכור שדווקא כמה מהמסעדות הטובות והמיוחדות באזור השרון נמצאות דווקא בערים השכנות שמתפתחות בקצב מסחרר בשנים האחרונות. מאסייתיות למסעדות שף, ולברים מצוינים בקונספטים מיוחדים.

בר מסעדה בהוד השרון

הוד השרון היא עיר יחסית חדשה בישראל והכרזתה קרתה רק בשנת 1990 עם איחודן של ארבע המושבות: מגדיאל, רמתיים, כפר הדר ורמת הדר. העיר נחשבת לאחת הערים היפות בישראל משום ששמרה על שטחים חקלאיים ענקיים ושטחים ירוקים יפהפיים. אחד ממתחמי הקניות המרכזיים בשרון הוא קניון שרונים שנפתח בעיר בשנת 2010, ובו ניתן למצוא בנוסף להמון חנויות מותגים איכותיות, גם את אחת מהמסעדות המצוינות באזור. ה- "Beer Garden" של פאולנר הוא בר בירה בסגנון בווארי אותנטי, עם גינת שיכר, כוסות בירה ענקיות ותפריט בווארי מהפנט של שלל מנות בשרים שהותאמו לחך הישראלי.

חוויה תרבותית

מדי ערב, ה- "Beer Garden" פותח את שעריו עבור קהל המגיע לא רק מהוד השרון וגם לא רק מהערים השכנות. המקום, שהפך כבר למוקד עלייה לרגל עבור חובבי הבירה הישראלים, מחבק את אורחיו עם אווירת שתייה כל כך מהודקת שהישיבה הופכת מאירוע קולינרי לאירוע תרבותי. עם מוסיקה טובה, צוות מקצועי שמפנק במגשי טעימות וידע למתעניינים, ועיצוב שכאילו נלקח מפסטיבל אוקטוברפסט, הבירה היא רק תחילתה של האווירה. להבא, לפני שרצים לחפש מסעדה בהרצליה, צריך לזכור שבמרחק של כמה דקות נסיעה מחכה לכם חגיגה.