מסעדה בנתניה

מי שהיה בחוף של רמת פולג, ודאי יודע שמדובר באחד מן החופים היפים ביותר בישראל. רצועת חול ענקית ורחבה שהולכת ומתחברת למצוקי וינגייט, ומלאה מדי שבת בהמוני נופשים שרוחצים בים, גולשים ונהנים מפעילות ספורטיבית. מכל רחבי השרון, ואף מתל אביב, אנשים מרחיקים ומגיעים עד לחוף פולג המפורסם. רבים מאיתנו שהולכים לים בשבת בבוקר מחפשים למצוא המשך לבילוי לפני שהסופ"ש נגמר ולנצל את השמש עד תומה. אם הגעתם מוקדם על הבוקר, יש סיכוי טוב שתמצאו את עצמכם מתקפלים באזור חמש בערב מחוף פולג ומחפשים עכשיו מקום טוב לאכול בדרך חזרה הביתה.

מסעדה בנתניה ובסביבה

אז אם אתם גרים בנתניה, ודאי תחפשו מסעדה בעיר, ההיצע הגדול והמסעדות מצוינות, ונתניה התברכה במתחמי קניות ובילויים רבים. אבל למי מאיתנו שגר בהרצליה, כפר סבא או אף תל אביב, האפשרויות רק הולכות וגדלות. לכן, כדאי למצוא מקום שבו גם תוכלו ליהנות מישיבה בחוץ תחת שמיים תכולים, וגם לא תסתבכו עם חנייה שתבזבז לכם את אור היום. אחת מן המסעדות שמציעה את שתי אלו היא ה- "Beer Garden" בהוד השרון, ומלבד האפשרות לשבת תחת השמש, תוכלו ליהנות גם מישיבה פסטורלית בגן בירה אותנטית, רגע לפני שאתם חוזרים לקירות ולפלורוסנט במשרד. במקום לשבת על איזה שולחן על מדרכה מול כביש סואן, תיהנו עוד רגע מאווירת הבריזה והטבע.

אוכל טובה ובירה קרה

גם לתושבי נתניה מומלץ לוותר על הנוחות הגאוגרפית שבבחירת מסעדה בנתניה ולהרחיק מעט אל אחד מן המקומות הקסומים בארץ לבילוי אלכוהולי. ה- "Beer Garden" הוא פאב מגניב המעוצב בסגנון בווארי אותו כולם מכירים מפסטיבל אוקטוברפסט העולמי, ובמקום תמצאו חוויה ייחודית של בירות מיוחדות מכל העולם ואווירה שרק מזמינה לטעום וליהנות.