מסעדה ברעננה

לכולנו קרה שיצאנו למסעדה, התיישבנו, אכלנו ושילמנו, ולפני שהספקנו לשים לב אנחנו כבר בבית והבילוי היה כלא היה. התחושה הזאת של בילוי שלא קטע לנו את השגרה יכול לקרות ממשתנים רבים. בין אם העובדה כי המסעדה קרובה לביתנו ולא שינינו נוף, בין אם המסעדה לא מצליחה להציע אווירה ייחודית שהיא מעבר לתפריט עצמו, ובין אם תפיסה רחבה יותר הגורפת כי מסעדות בכללי מייצרות זמן איכות פחות חוויתי מאטרקציות כגון טיולים, ואירועי תרבות.

בר מסעדה בהוד השרון

מי שגר ברעננה וחזר ממסעדה ללא תחושת הסיפוק, עלול לטעות ולהניח שהוא צריך להרחיק לכת לאחת ממסעדות הקונספט של תל אביב כדי ליהנות, או להתחיל לגוון את בילויו. עם זאת, תושבי השרון ישמחו לגלות שעל אף שהגיוון חשוב ועל אף שתל אביב היא תמיד אופציה מעולה, במרחק נסיעה קצר ישנה מסעדה עם נוף אחר ואווירה מיוחדת שמייצרים חוויה שהיא לא רק קולינרית, אלא גם תרבותית. ה- "Beer Garden" שבמתחם שרונים הוא בר מסעדה במרכז שפתוח בכל ערב ויותר משהמקום מציע אוכל מתפריט בווארי מיוחד ומעבר לעובדה שיש לו את אחד מתפריטי הבירות המיוחדים בארץ, מדובר במקום שכל כולו עושה מחווה מדויקת לתרבות השתייה הגרמנית בדיוק כפי שאנחנו מדמיינים אותה כשאנחנו שומעים את המילה "אוקטוברפסט".

מסעדה ברעננה

אז למי שנמאס לחפש אחר מסעדה ברעננה וגם לא רוצה להסתבך עם הפקקים והחניות של תל אביב, יגלה שישיבה בגינת שיכר אותנטית וירוקה על שולחנות עץ גדולים עם מנות ובירות מיוחדות, תייצר אצלו את תחושת הסיפוק של בילוי חוויית אמיתי. ה- "Beer Garden" מרגיש כמו גיחה קטנה לחו"ל, שלא רק שהיא שוברת שגרה, אלא גם מאד קשה לחזור ממנה.