מסעדה בר בשרון

אזור השרון מתעקש להפוך למוקד עלייה לרגל עבור צעירים ומבוגרים כאחד. מה שהביא לסיטואציה הזאת הוא העובדה שיותר עסקים הבינו את הפוטנציאל שגלום בסביבה הזאת והחלו לפתוח מסעדה בר בשרון אשר מבחינתם, זה הפך להיות מיקום נהדר לעשות זאת. ערים כמו רעננה, כפר סבא, הוד השרון ורמת השרון קיבלו לא מעט צעירים שעברו להתגורר שם וגם הם, בדיוק כמו חבריהם במרכז, מחפשים כיצד למלא את חלל הזמן הפנוי שיש להם בישיבה במקום מעניין, טעים ושווה מבחינת העלויות ללקוח.

מסעדה בר בשרון

השילוב המעניין של מסעדה ובר יצר כבר לא מעט מקומות איכותיים שהבינו את היתרונות שיש בו. כיום, אנשים מחפשים איכות הן באלכוהול והן באוכל וזה מה שהביא את בעלי העסקים להשקיע בשני האספקטים. תמו הימים בהם בר עשיר באלכוהול היה מציע מנות תואמות לשתיינים (כמובן שנותרו גם כאלה), כיום אפשר למצוא בדיוק באותם מקומות גם מנות מרשימות שלא היו מביישות מסעדות איכותיות. מי שחרטה על דגלה את הנושא הזה היא רשת "בירגארדן" שלא מתפשרת על אף אחד מהרבדים ומציעה מנות אוכל איכותיות שמחמיאות לאלכוהול המיוחד שאפשר למצוא אצלה.

הלקוח מעל הכול

רשת "בירגארדן" הבינה שכאן אצלנו, סיכוי מאוד גבוה שמה שיחזיר את הלקוח לאותו המקום הוא יותר היחס שיקבל מאשר האוכל והשתייה. אם כך, לצד הדגש בפרקטיקה, הרשת שמה לעצמה מטרה גדולה בכל הנוגע ליחס האישי של הלקוח. יש שיגידו שזה מה שמינף את הרשת והביא לכך שהיא הצליחה לפתוח עוד מספר סניפים באזורי מפתח זאת למרות הקשיים שיש היום בתחום המסעדנות בישראל. אותו יחס מיוחד שמקבל הלקוח הביא לכך שברשת החליטו להתחיל ולארח אירועים קטנים בחלק מהסניפים וזה כולל אפילו חתונות. אם אתם מחפשים מקום להשכרת אירוע קטן, שקלו בחיוב להגיע לבירגארדן.