מסעדה טובה בהרצליה

לכולנו קרה שתכננו מראש ולמרות שעשינו הכול נכון, משהו ישתבש ועכשיו אנחנו תקועים. במסעדות עמוסות עם רשימות המתנה ארוכות, אנחנו יכולים לעיתים לראות אנשים שבגלל טעות של המסעדה, מצאו את עצמם עומדים ומחכים לשולחן שהזמינו מראש חצי שעה ואף שעה ויותר. במידה ואתם האנשים האלה, וחיכיתם כל השבוע לסופ"ש כדי למצוא מסעדה טובה בהרצליה עליה שמעתם מחברים, זה בדיוק הזמן לחזור לאוטו ולמצוא אלטרנטיבה בקרבת מקום.

מסעדות בשרון

ייתכן והמסעדה שלה הזמנתם מקום באמת מציעה אוכל מצוין, אבל היא בטח לא שווה שתחכו עכשיו בחוץ ותתייבשו במשך ארבעים דקות. בהרצליה, רמת השרון והוד השרון הסמוכות יש עוד עשרות רבות של מסעדות מצוינות שיספקו לכם ערב מצוין. המסעדה הזו תחכה אבל אין סיבה שאתם תחכו לה. עם זאת, אם מדובר בערב של אחד מימי הסופ"ש, אתם צריכים לוודא שלא תיפלו למסעדה עם אוכל טוב אבל שלא יודעת לייצר אווירה של חיי לילה. במרחק של עשרים דקות נסיעה מהרצליה, נמצא בר מסעדה מהסוערים ביותר שיש לשרון להציע, מקום אליו מגיעים אנשים מכל רחבי הארץ, ולרוב הם אנשים שיודעים להעריך בישול טוב- של בירה ושל אוכל. ה- "Beer Garden" בהוד השרון הוא גן בירה בסטייל אירופאי עם תפריט שמציע אוכל מצוין אבל גם בירות מיוחדות מכל העולם.

לבלות בסופ"ש

ה- "Beer Garden" הוא בר מסעדה בשרון, ואם אכן מדובר בסופ"ש, מקום כזה צריך להיות בראש מעיינכם לפני כל מסעדה טובה בהרצליה ובסביבה. מנות גורמה ואווירה קלאסית יושבים מצוין על כל ערב אחר בשבוע, אבל סוף שבוע נועד שיחגגו אותו, ובביר גארדן תמצאו אוכל מטריף אבל גם אווירה של כוסות בירה באוויר והרבה מאד "לחיים".